Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ETC-ről szeretnék informáci...

Az ETC-ről szeretnék információt kapni (külföldi munkavállalással foglalkozó vállalkozás), próbált valaki általuk kijutni külföldre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:03
 1/4 anonim válasza:
szia én épp tegnap voltam egy tájékoztatón, az egyik ismerősöm tanul náluk, és a tanfolyam alatt bombázták állásajánlatokkkal, tehát a cég nem kamu, ha az ember akar dolgozni, ők segítenek. nagyon nyomják a hajós munkát (gondolom a cégek fizetnek nekik minden közvetített ember után) de azzal vigyázni kell, mert jól hangzik, hogy többet kereshetsz mint szárazföldön, DE minden nap 12 óra minimum, szabadnap NINCS csak szabad órák a nap folyamán. elég húzós, de aki bírja annak be fog jönni. jelenleg én is dilemmázok, hogy vágjak e bele, hétfőn van személyes találkozom a képvfiselőjükkel... meggondolandó, de kicsit félek belevágni. viszont a cég sztem megbízható.
2009. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én kijutottam hajora az ETC által, ugyhogy megbizhato a ceg. Csak ugye elötte elkell vegezni az ö tanfolyamukat, ami ugye pénz,de ez felkeszit az alapvetö hajos munkakra, meg ad plusz angol nyelvtudast, es aztan ök közvetitenek olyan cegekhez, akik kiközvetitenek a hajokra. de megottis van egy egyhetes tanfolyam. aztan vizsgazni kell, s pár heten belül mar utazhacc is. az utikültseget általában ök állják. ha van még kérdésed irj nyugodtan!
2009. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ma voltam tájékoztatón. rendesek nagyon, és nem cska a hajóst nyomják lehet szárazföldre is. pároknak meg csak az ajánlott.


tanfolyam angollal 150 ezer, ha csak egy szakmai tanfolyam akkor 36 ezer. de lehe trészletben is. sztem korrektek nagyon.

2009. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infokat!
2009. aug. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!