Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a /legjobb/...

Szerintetek mi a /legjobb/ öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk?
2012. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legjobb? :D

Hülyegyerek ne öld meg magad, nézz szembe valósággal!

Fingj bele egy csőbe és vezesd az orrodba :D

2012. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fej,vagy aranylövés.Most komolyan.
2012. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

mivel nézzek szembe??

25 éves vagyok, ma hagytam ott a menyasszonyomat,mert impotens lettem. ez nem gyávaság, egyszerűen nincs más választásom. nem fogom végignézni, ahogy majd máshoz férjhezmegy. nekem lehúzták a redőnyt...

2012. szept. 3. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem áll a cerka még elvehetted volna..2-3 év és úgyis a haverjaid dugják majd,amig te halálra gürized magad,akkor is ha impotens vagy s akkor is ha nem.
2012. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranylövés!
2012. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhattam, ez lehet az egyik legnagyobb pofán csapás egy férfi számára az életben, de ne öld meg magad, ezzel másoknak is rosszat teszel, nem csak magadnak.

Nézz szét a neten, már annyi ilyen szert lehet kapni, valami biztos feltámasztja a halott huszárt, meg ha nem megy a nőzés akkor ott vannak a szakmabeliek is, ilyenért nehogy megöld már magad, bár velem történne ilyen hogy még az se működik, akkor eljátszanék a gondolattal, de nem tenném meg.

2012. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bár *ha
2012. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ne öld meg magad. erre ma már tényleg van gyógymód, és ha a barátnőd tényleg szeret, akkor türelmes lesz. elfogad úgy is, hogy egy ideig nem tudsz szexelni. ha pedig nem érti meg, akkor legalább kiderült, hogy milyen. nem kerültem még ilyen helyzetbe, de ha lenne egy pasim, akinek ilyen gondjai vannak, segíteni próbálnék neki és nem hagynám ott. vannak rendes lányok, ne aggódj :)

L/16

2012. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ugy néz ki, hogy mégis csak megoldódik.)

ugyhogy nemsokára megnősülök!!

2012. szept. 17. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!