Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ősze vesztem a legjobb barátnő...

Ősze vesztem a legjobb barátnőmmel Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon Jó barátok voltunk szinte testvéri szeretet volt köztünk.De az egyik nap megengedte hogy megnézem a facebook-ján az üzeneteket és ott láttam hogy a haveromnak engem ocsmárolt ezen felhúztam magam és hiába mondta hogy múltévi én azt mondtam hogy " Szeretném ha egy darabig hagynánk egymást és másik nap tiszta fejjel ráírtam hogy bocsánat a tegnapért és ő megsértődött én próbáltam mindent de nem akar megbocsátani mit tegyek?? nehéz esett hogy ő megbocsásson mert ő ien harag tartó típus de én nagyon meg szeretném hogy bocsásson mert én szeretem mint a testvéremet és a barátnőjével őszéhőztűnk pénteki napot amikor elhívja és meg tudjuk beszélni hogy mit tegyek ?? mit csináljanak a múltkorin hozzám se szolt és a telefonjába írta a válaszokat és amikor megfogtam hogy hagya abba akkor mintha undorodott volna tőlem :( és azóta eltelt 1 hónap kB azóta nem is beszeltünk amikor meg beszeltünk akkor flegmázott hisztizett ez az egy lehetőségem van lányok mit tegyek ti mit várnátok el vagy tapasztalatok ????? bármi csak segícsen. hülye válaszokkal inkább hagyatok nem vagyok olyan hangulatban. :(
2012. szept. 2. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Télen.
2012. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs még Ősz, a faszát húzza bele!!!!!!!
2012. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
XD
2012. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem amit tenned kéne, az az, hogy JÁRJ BE NYELVTAN ÓRÁRA:DDDDD
2012. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!