Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs az embereknek...

Miért nincs az embereknek barátjuk?

Figyelt kérdés
Érdekelne ez a dolog..Mert hát én is ebben a helyzetben vagyok. Kinézetemmel nincs gond, mert azt mondják hogy szép vagyok. Öltözködésemmel sem, mert általában követem a divatot, de inkább olyan cuccokat hordok amik kényelmesek. kedves vagyok, jó tanuló, segítek az embereken, meghallgatom őket, nyitott vagyok az új dolgokra. Nem vagyok túl visszahúzódó sem, sem pedig az a nagyon beszédes ember. Vidám vagyok, mosolygós...de nem értem hogy mi lehet a gond akkor..min változtassak vagy mit kéne tennem ahhoz, hogy legyenek barátaim, mert nagyon egyedül érzem magam :(
2012. szept. 5. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a jó emberek rendszerint be... manapság azoknak vannak barátjai akik egóznak, mindenkibe és mindenbe belekötnek.
2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!