Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy képzeli hogy ezt mondja?

Hogy képzeli hogy ezt mondja?

Figyelt kérdés

A barátnőm lemondja a cserkészeket,szerinte az összes 'idióta' és a cserkészet meg hülyeség.Az bánt a legjobban,hogy én is cserkész vagyok,és mégis állandóan mondja hogy milyen hülye vagyok hogy cserkészkedem.

De az a röhej,hogy életében nem volt cserkész,de semmi köze nincsen az egész cserkészethez,csupán van egy fiú,aki szintén cserkész,és egyszer nem írt vissza neki facebook-on.....



2012. szept. 5. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott van a válasz az utolsó mondatodban? Mit nem értesz? Mivel sosem volt cserkész, ő ebből ennyit látott és ezzel az élménnyel köti össze.
2012. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, mivel ők sosem voltak cserkészek képtelenek felfogni, hogy mi a jó benne. Viszont beszélhetnél vele, hogy nem szép dolog olyanról véleményet alkotni, amihez köze nincs, hisz ő sem örülne neki, ha róla mondanának ocsmányságokat, csak mert egyszer látták az utcán. Meg esetleg cserkészen is beállhatna, hátha megváltozni a véleménye ;).
2012. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle hogy nem akar-e cserkészkedni,de,idézem: 'Én nem fogok ott énekelgetni idióta népdalokat,az én hangom a pop-ra van kitalálva,és semmi másra,nem fogom elcseszni azzal a tökéletes hangom.Plusz,ki akar hülyékkel együtt lenni minden hétvégén?'
2012. szept. 6. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Pfff az szép :P. Amúgy ezzel téged is minősített. Biztos, hogy barátnőnek való? Ha tényleg az lenne, tiszteletben tartaná, hogy te cserkész vagy.
2012. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezen fölösleges fönnakadni. Bizonyára ő is csinál olyanokat, amiket te nem tartasz fontosnak. De ha nem tisztelitek egymást annyira, hogy ezt kulturáltan kezeljétek tényleg nem vagytok a legjobb barátok.

Ne akard ráerőltetni a cserkészetet, mert azzal csak elűzöd. Beszéljétek meg, ha jó barátnő akkor megérti, hogy ez neked fontos, ha nem akkor rengeteg cserkésztestvéred van még a világon aki egyetért veled és megért! :)

Végül csak annyi, hogy bizalommal fordulj az őrsvezetődhöz, biztos neki is van 1-2 jó ötlete és meglátása! :)

Jó munkát!

B.P.

2012. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire alkalmas erre a barátnőd, de lehet, hogy érdemes volna kicsit mesélni róla, hogy mi is ez valójában. De persze csak ügyesen! Elég sokszínű elfoglaltság a mienk, biztos, hogy találsz valamit egy programban, ami tetszene neki, és azt elmesélheted. Velem számtalanszor történt már meg, hogy egy-egy korombeli "civilt" fiúkat-lányokat vegyesen el tudtam ámítani valamivel, amit cserkészekkel csináltunk. Viszont amíg nem viszonyul legalább elfogadható szinten a cserkészethez, ne is említsd neki, hogy szeretnéd, ha ő is beállna.


Azzal meg, hogy népdalokat énekel, a hangját nem fogja elrontani, másrészt meg szerintem egy nehezebb népdalt jól elénekelni komolyabb kihívás, mint egy popszámot...


Illetve javaslom, hogy kérj tanácsot olyan vezetőktől vagy roverektől, akikkel jóban vagy, egész biztos, hogy tudnak adni ők is valami ötletet.

2012. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is cserkész vagyok és az én barátaim is hülyének néznek mert oda járok.Aki nem cserkészkedik el sem tudja képzelni mit hagy ki.Ne is foglalkozz vele és csak egy ennyiért nehogy ott hagyd a cserkészetet!Másképp az élet nem csak a pop zenéből áll.
2013. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha ismered a: "mi nem vagyunk hülyék," című kis éneket akkor mond el neki úgy hátha megérti :D (persze a földön fetrengős résszel együtt :D)
2014. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!