Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan emberre...

Hogyan lehet egy olyan emberrel veszekedni, aki értelmileg nem teljesen van a topon? :/

Figyelt kérdés

A (volt) barátnőmmel nagyon csúnyán összevesztem és a lényeg az, hogy mindegy mit mondok, vagy kérdezek, egyszerűen nem tud értelmesen válaszolni. Én próbáltam diplomatikusan megoldani a helyzetet, bár békülni semmiképp nem akartam, de ő csak úgy csinál, mintha lesz@rná, pedig nem.

Részlet a hosszú beszélgetésünkből:


ÉN: Én nem szoktam megjátszani magam, ...... . És ha néha értelmeznéd egy kicsit h mit írok, akkor most nem mondanád a hülyeségeket. Mert mint az előtte lévő szövegemben IS elmondtam, a szüleiddel jóban vagyok, nincs velük semmi bajom, tehát nem tudom mi tűnhetett olyan furának. És igen, tudom, hogy köcsög vagyok. Ez az egyik fő erényem. A kérdésem pedig az, h ha ennyire veszekedni akarsz, miért nem jössz át, vagy hívsz ki a folyosóra, h a szemembe mond. Vagy az már nem menne? Mert én facebookon mondtam a magamét ugye, de nem nagyon volt más lehetőségem a szünet miatt. Én ott le is zártam a témát, te feszegeted folyton.

Barátnőm: XD tiszta szégyen vagy XD

ÉN: Ennyit tudsz mondani? nem tudsz egy diplomatikus választ kinyögni?

Barátnőm: XD szánalom


Így még veszekedni se lehet rendesen, ha nem tud normálisan válaszolni. Én sem vagyok egy nagy észlény, de egy ilyen esetben azért legalább megpróbálnám magam nem ilyen hülyének feltüntetni...:/


2012. szept. 5. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén 17-18 évesnek nézlek el titeket(a csaj idősebb,nem tom miért,de igy gondolom)...és csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni,ilyen bolond cseléddel itkán találkozok O_o...ha ennyire önző,nem is szeret téged...akárki tud szeretni és a szeretteivel normálisan viselkedk,nem mond olyat amivel kétségeket vonhat az illető felé!nem tud téged értékelni,és ha téged nem,mást sem!

Én pl. akit szeretek vagy min. kedvelek,normálisan viselkedek velük.

Keress egy olyan lányt,aki nem egy beképzelt HP...

2012. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kitaláltad a korunkat, de ő is csak pár hónappal idősebb tőlem, bár ez nem látszik meg rajta, ezt nem rosszindulatból mondom (egyszerűen köztudott, de nem csak velem szemben).

Egyébként pont ilyenen vesztünk össze, hogy nem törődik a barátaival, én ezt megmondtam neki és a végén én lettem a pofátlan.

2012. szept. 5. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor ezek után hallgass az idősebbekre

felejtős a csaj

2012. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is akartam ezek után már jópofizni vele, de azért még holnap megfingatom, de csak mert szerinte köcsög vagyok...hát akkor leszek is.
2012. szept. 5. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
állítsd le a csajszit, megérdemli
2012. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nehéz véleményt formálni, mert ez csak a te szócsöved...

lehet, h reálisan tudod látni a saját vitáidat, lehet, h nem mert szubjektív vagy...

hiba mindig van magunkban is...

én most csak a te stílusodat látom igazából, h leminősíted a volt barátnődet...

biztos ő is hibás, nem akarom felmenteni...de az éremnek mindig kettő, de sokszor még sokkal több oldala van

27n

2012. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a hibáimmal, tudom, hogy ebben mindketten rosszak vagyunk. De itt igazából a vele való problémámat próbáltam megvilágítani. Vagy legalábbis a konfliktus ezen részét, amit leírtam. Sajnos ez elég sok rétegű, nem tudom hány oldalt lehetne erről írni, ez már csak a vége.
2012. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!