Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben az esetben is meg lett...

Ebben az esetben is meg lett szegve az orvosi titoktartás?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fogamzásgátlót szedek, amit a háziorvosomnak is elmondtam. A szüleim nem tudtak róla, de az orvosom elmondta anyámnak, pedig direkt megkértem, hogy ne, és ebből lett egy kisebb botrány. Amúgy is el akartam mondani, csak nem most. Ebben az esetben is feljelenthetném?
2009. júl. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még szép!

Ezt nem tehette volna meg!Húúú...ez nagyon súlyos.


23/l

2009. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megszegte, csak mivel bizonyítod, hogy tőle tudta meg anyukád?

Mert tuti tagadni fogják. :(

2009. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezaz... :S hát mindegy...amúgyse akarom feljelenteni, mert jó barátja a családomnak, születésünktől kezel engem és öcsémet, gyerekorvos egyébként. Csak mivel sose vagyok beteg még nem iratkoztam át felnőtt orvoshoz. :) Pedig nem jönne rosszul a pénz...de nem vagyok kárörvendő :)
2009. júl. 29. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kárörvendőség.Menj át a felnőttorvoshoz.Én mindenesetre megmondanám neki így utoljára,hogy ezt nem kellett volna,és pusztán a jóindulatodnak köszönheti,hogy nem jelented fel.
2009. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!