Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen mit...

Szerintetek 12 évesen mit tudnék dolgozni? Vagy hogy tudnék egy kis pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
(Csak nem akarok a szüleimtől kérni. Meg, ők mindíg azt mondják, hogy 12 évesen gyümölcsöt szedtek, de ez szerintem kicsit régen volt.)
2012. szept. 14. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem tudsz dolgozni, esetleg ha valamelyik ismerősödnek van valami vállalkozása, akkor ott be tudsz segíteni feketén.


Egyébként a mai 12 éveseknek mire kell ennyi pénz? Én 12 éves koromban nem is foglalkoztam ilyen dolgokkal. (19 éves vagyok.)

2012. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Én naggyából sejtem, minek kell nekik ennyi pénz: Ájfhóón öt, cigi, drog, pia, csillivilli rucik, ha fiú akkor xbox játékok vagy maga az xbox, mindenféle smink, ha fiú akkor óvszer, soroljam még?
2012. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát...nekem nem "ájfhóón" kell, hanem pl.: iskolatáska(a régi alul nagyon elszakadt, és idők kérdése mikor esik szét), és anyukámnak meg a tesómnak nemsokára lesz a szülinapjuk és nekik szeretnék valami szépet :)
2012. szept. 15. 00:18
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nehogymár te vedd meg az iskolatáskádat! Hát mi a szülő dolga? Igenis állj oda anyukád elé, és követeld ki a táskát!!!
2012. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nem vagy akkora hogy te gondoskodj anyagilag magadról! majd egy 2-3 év múlva TALÁN! De ki tudja hogy addigra mi lesz?!
2012. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egy kicsit hülyén hangzik, de most nincs neki nagyon pénze arra ! És nekem nagyon tetszik egy adidas táska ami 8000 Ft , ami kicsit sok, de nagyon jól néz ki és nem akarom, hogy ezt anyukám vegye meg, mert ő biztos nem tudná most megvenni !!
2012. szept. 15. 00:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor vetessél valami ócskábbat 3000-ért! A fiamnak is eredeti puma táskája van 3990 ért. És ne sajnáld anyádat mert az ő felelőssége ezeket megvenni!!!
2012. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neki ez kötelessége
2012. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, de és mi van a két ajándékkal ?? Amit neki, meg a tesómnak szeretnék ?? Azt is vetessem meg vele ?? A saját ajándékát ? :/
2012. szept. 15. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
kérj tőle pénzt! nem kell egy hűha mekkora házat adni nekik ajiba. vagy te is csinálhatnál! hidd el, bármilyen ajit adsz nekik örülni fognak!!!
2012. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!