Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egész éjszaka...

Hogyan tudnék egész éjszaka fent maradni?

Figyelt kérdés

Tanulnom kell, mert én hülye délután nem tanultam, és a héten írunk pár dogát, me felelünk is. Holnap csak egy dogát írunk, töriből, de arra sem tanultam, csak átnéztem. Meg a házi feladatokat sem csináltam meg. Most itt vagyok az ágyamban, és titokban akarok a takaró alatt tanulni, de már nagyon álmos vagyok, pedig még el sem kezdtem. Hogyan tartsam magam ébren. Kérlek, komoly válaszokat, ez most nagyon komoly!

16/L


2012. szept. 17. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges álmosan tanulni, úgysem jegyzel meg semmit. Aludj. Törire írj egy puskát legfeljebb, az gyorsabb.
2012. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát ha itt töltöd az időd, akkor se nem tanulsz, se nem alszol, szóval elég rosszul csinálod :)


Amúgy ha tanulás után alszol rá egyet az azt mondják sokat számít, ha csak elolvasod egyszer és alszol az többet ér mintha fent maradnál és tanulnál még.

2012. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó hamar, második héten már dogát írtok.
2012. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most nekikezdtem, egy kicsit felfrissültem. :) Szerencsére. Amúgy nem csak most írunk dogát, már múlt héten is írtunk 2-t, és ez a hét olyan lesz, hogy mindenki ekkor akarja megíratni velünk a saját tárgyából a dolgozatot. Mindig ez van, egy hétre sűrítenek be 10 dogát...

Ha még lesz hozzá erőm, a holnapi francia dogára is felkészülök, és akkor holnap ahogy hazajövök a suliból, alszom, utána pedig gyorsan megírom a leckéket és újra alszom. :)

Olyan hülye vagyok, hogy egész hétvégén nem tudtam rászánni 1 órát a törire, és most kell, amikor inkább aludnom kéne. ://

2012. szept. 17. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen válts iskolát. Ez nem normális.
2012. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmikép se a takaró alól kevesebb az oxigén és elálmosít.
2012. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!