Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok még, hogy...

Ti nem unjátok még, hogy mindig mindenre várni kell?

Figyelt kérdés
Fél életünk várakozással telik el,és akkor még nem is biztos,hogy megéri.

2012. szept. 19. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 évig vártam az igaz szerelemre és végül beteljesült,nekem megérte a várakozás
2012. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Vannak emberek akik 3 percet is alig bírják kivárni amig kész a popcornuk. És vannak olyanok mint az első válaszadó. Én az utóbbi mellett rakom le a voksom.
2012. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég sarkosan gondolkodsz. De ha te az a típus vagy, aki várakozás közben nem csinál semmit, akkor nem csodálom, hogy így vélekedsz! Lehet, hogy a fél életünk várakozással telik el, de lehetőleg csinálni kell közben is valami hasznosat! Pl. vársz egy hívásra, attól még simán ki tudsz vasalni vagy porszívózni.


"Nem biztos, hogy megéri" Hát akkor ne várj! Ne adj fel lottószelvényt, mert várni kell arra, hogy kisorsolják, és tiéd lesz az 5-ös! Ne várj arra, hogy egyszer felhívnak, hogy tiéd álmaid állása! Ne várj randin se álmaid nőjére, aki lehet, hogy csak a dugó miatt késik! Ne várd ki azt a 9 hónapot, míg saját gyermeked megszületik! Ne várd meg azt a villanyszerelőt, aki kiérkezik a töksötét lakásodba csak azért, hogy este is láthass! Ne süss és ne főzz: meg kell várnod, míg megfő vagy megsül az étel! Ne fűtsél, mert meg kell várnod, míg felmelegszik a lakás!


Most olvasd el még egyszer, amit írtam, és gondold át: tényleg olyan rossz dolog bizonyos dolgokra várni?

2012. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!