Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnő, vagy mégsem?...

Legjobb barátnő, vagy mégsem? Mit tegyek, hogy beszéljen velem?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást a "legjobb barátnőmmel", egy gimibe jártunk, ő egy évvel alattam. Hétvégenként együtt lógtunk, nagyon jóban voltunk, átéltünk sok rosszat és még több jót.

Minden akkor kezdődött, amikor gimiből elballagtam, és Pestre vettek föl egyetemre. Eleinte rendesen tartottuk a kapcsolatot, msn, telefon, nagy ritkán tudtunk talizni is, akkor még minden rendben volt, szokásos hülyülős lógások. De ahogy közeledett a tavasz, egyre ritkábban volt fent msnen, ritkán ért rá, gondoltam, érettségire tanul, nincs ideje folyton a gép előtt ülni és csevegni. Meg aztán én se értem rá a vizsgáim miatt. Van egy oldal, ahol mindketten regizve vagyunk, és szoktunk írogatni chatboxba. Akkoriban ritkán láttam ott is, alig vártam, hogy leérettségizzen, és végre legyen időnk egymásra. El is jött az idő, de hiába vártam, hogy feljöjjön msnre. Néztem azt az oldalt, láttam, hogy a chatboxba néha írt, nagy ritkán nekem is válaszolt, ha kérdeztem tőle valamit. Viszont ez egyre ritkábban fordult elő, mindig azt láttam, hogy másokkal jól elvan, velem meg nem nagyon törődik. Nem rég írtam chatboxba, hogy nincs-e kedve valamikor lógni, erre hirtelen rájött, hogy ő álmos és elhúzott aludni. Azóta nem láttam őt ott. Lehet, hogy csak nem ér rá, vagy rossz kedve van, vagy valami? Vagy így ok nélkül meg tudja utálni valaki a legjobb barátnőjét? Mit tegyek, hogy újra szóba álljon velem? Bárcsak legalább azt megtudnám, hogy mi rosszat tettem, amiért így viselkedik... :(


2009. aug. 1. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

bocsi,de nem értem,hogy miért akarsz neki e-mailt írni!

ő megmondta neked,hogy vannak más barátai!

és miért akarsz neki írni?

2009. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért akarok, mert nem értem, miért mondta, hogy kihasználtam, mikor nem csináltam semmit :S
2009. aug. 13. 19:08
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja értem!De szerintem ha egyszer azt mondta,hogy vannak már más barátai és,hogy nem akar a barátnőd lenni,akkor szerintem nem is érdemes írni neki,és lehet,hogy nem is fog válaszolni!De akkor kérdezd meg tőle,hogy miért mondja ezt! :)
2009. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

(az utolsó és egyben első válaszoló vagyok :D)

Amúgy te hány éves is vagy?

2009. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
20 :)
2009. aug. 14. 19:36
 16/24 anonim ***** válasza:

Ja értem!Amúgy majdnem minden választ én írtam! :)

(fiatalabb vagyok nálad)

2009. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia(az utolsó vagyok megint,csak unazkozom kicsit)

Na írtál neki e-mailt?

2009. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Írtam, igen, de még nem válaszolt, lehet, hogy nem is fog. Viszont még mindig eléggé szomorú vagyok miatta :(

Köszi, hogy így érdeklődsz :)

2009. aug. 17. 17:49
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja értem!De szerintem ez a szomorúság hamarosan el fog múlni! :)
2009. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De mondjuk attól is függ,hogy válaszol-e a kérdésedre,vagy hogy mit válaszol!
2009. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!