Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most keresni fognak? (folyt lent)

Most keresni fognak? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Ma egy cigány odajött kért 3 ezer ft azt mondta ha adok bevéd meg ilyeneket adtam neki 100 ft mondtam hogy holnap fél 8 kor ugyanott ahol ma és hogy viszzadja és azt mondta ajdkan eki és ad teloszámot adtam neki kezet fogot és elment most viszaadja vagy többet nem látom
2012. szept. 25. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Le fog húzni a cigány. Jelentsd fel zsarolásért. Minimum szólj a szüleidnek.

Miaz hogy pénzért bevéd??? Kitől?


Kerüld az ilyen embereket.

2012. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
adtam neki 100 ast meg egy gumit :D nem tudom kitől csak igy mondta hogy ha bármi van szoljak neki ad egy telószámot de nem adott :D most mit csináljak? elmenjek holnap?
2012. szept. 25. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy megkeres. Még szerencse, hogy nem adtál neki több pénzt.
2012. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemvagyok hülye amugysem volt több de max haverokkal megnézzük holnap amugy én vagyok 18 a gyerek kb 20 lehetett és ki volt gyurva tele volt tetkóval
2012. szept. 25. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
De mért keresne meg?
2012. szept. 25. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
DE MOST MiT csináljak?
2012. szept. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!