Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit erdemel az kinek segitunk...

Mit erdemel az kinek segitunk es becsap, meglop hazudik?

Figyelt kérdés
Ketsegbeestem, nem tudom hova forduljak segitsegert. Mit tegyek? Roviden:Aprilisban elvitt a lakasbol a baratom penz tolem, kiment kulfoldre. Nem tettem feljelentest a rendorsegen! (utolag erdeklodtem, h mar keso is lenne feljelentenem, mert en kerulhetek bajba) Majd par nap mulva hazajott Mo. -ra es valamennyit visszaadott.Igerte, hogy torleszti, talan ha a tizedet ha megadta. Sokszor hazudott, hittem neki. Most azt allitja, hogy az O megtakaritott penzebol ment ki, es en kitalaltam az egeszet. Raadasul meg azzal vadol, hogy megfenyegettem, hogy leszurkalom stb. ha elhagy. Ami nem igaz! Sajnos a rendszeres hazugsagok es a bunozoi multja ellenere biztambenne es segitettem anyagilag, erkolcsileg, lelkileg es mindenben tamogattam. Nem ertem, hogy akinek semmije nincs, es senkije hogyan juthat el odaig, h azt bantsa aki szereti es segitett neki. Mar felek, hogy mire kepes meg ellenem.

2012. szept. 30. 08:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!