Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó ez nekik, ettől jobb...

Miért jó ez nekik, ettől jobb lesz az életük vagy mi?

Figyelt kérdés
Nos az a nagy helyzet, hogy lenne valami amit furcsállok. De nagyon. Az lenne, hogy rocker lány vagyok és az osztályomban szinte csak én vagyok rocker a többi meg ilyen discos bizbaszokat hallgat. Én nem szeretem az olyan zenéket és ezt fel is vállalom mert mért ne? Na most ők azt állítják, hogy amiket én hallgatok azok emos zenekarok. Először elmagyaráztam nekik, hogy figyeljetek, az emo és nem emos mert ez olyan mintha azt mondanád, hogy ez a stílus nem rock vagy punk hanem rockos meg punkos vagy goth=gothos. Majd azt is elmagyaráztam, hogy rock illetve visual kei bandákat szeretek :p a mai fiatalság 90 százaléka ilyen....félreértés ne essék én a 10 százalékban vagyok :)

2012. szept. 30. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
sajna nem èrtik meg èn is pròbàltam ha mondom hogy szertem a rockot akkor ; ja abban visítanak meg hörögnek nem?; mondom nem , de a kedvencem a rammstein meg metallica aztàn mutattam nekik egy pàr szàmot hogy semmi köze a hörgèsekhez stb sajnos evvel azonosítjàk reflexbõl , de èn meg gyūlölöm a pop zenèt ugy hogy megvan a tisztes tàvolsàg a ficsurokkal . 22f
2012. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg lesz.rom,hogy kinek milyen zene jön be.Maradok a jó öreg heavy metal-nál:)Mindenki hallgasson azt amit szeret,engem nem érdekelnek mások.
2012. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Velem és egy barátnőmmel és így volt az előző sulinkban(most már máshova járunk,nem ezért.De nem is lényeg miért.)Mindenki azt mondta hogy ez emo,emosok vagyunk stb...Meg hogy a rockereknek nincs szíve,ilyeneket.Miért azt nem tudom,de abszolút nincs fogalmuk a zenéről,meg stílusukról.De főleg azok mondták akik életükbe nem hallottak rockot,csak diszkó zenét.De azért eldöntik hogy a rock nem jó.
2012. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt egy popper soha nem fogja megérteni: http://www.youtube.com/watch?v=Bkjv9SscotY&list=FLZ8AiSf8Orw..
2012. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj csajszi, én a helyedben magasról lesz@rnám őket(meg hát ugye felfogóképességben is pont alattad vannak, tuti a találat;). Ne törődj velük, tudod, hogy droidok, akkor meg mit foglalkozol vele? Én az évek alatt megtanultam bizonyos dolgokat figyelmen kívül hagyni, félrevonultam, benyomtam valami lazulóst, gyújtottam egy cigit és szartam a világba. Csak én léteztem, mindenki más levegegő volt. Mert tudod, én úgy vélem, rövid az élet és épp ezért próbálom a lehető legjobban kitölteni pozitív dolgokkal, nem érek rá idegeskedni, ilyen tahókkal foglalkozni, egy élet kevés arra, hogy az összes problémát megoldjam. És nem is akarom az összeset megoldani, mert úgy érzem minden nap számít, sőt, most már egyre jobban. Egy kiélt F@szként akarok megdögleni, megnyugodva, elfáradva és nem azon siránkozva, hogy hozzájussak egy kib@szott időgéphez. Ez az én keresztem. Majd rájösz egyszer;)
2012. okt. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!