Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most ez milyen...

Szerintetek most ez milyen dolog a tanártól?

Figyelt kérdés
becsongetnek, jön a tanár (amugy nő) és ugye kiáll a hetes aztán mondja hogy osztály létszám dátum stb.... és ugye eközbe fel szoktunk állni. Én meg valahogy annyira elgondolkoztam valamin h teljesen kiment a fejemből h fölálljak, és mire észbekaptam láttam hogy a tanár rám figyel h mér nem álltam föl én nekem meg ugye tök ciki volt hamar fölálltam és hát nem álltam olyan egyenesen mint a cövek hátt egy kicsit nekidőltem a padnak amugy mindenki ezt csinálta de mindegy és elmondta a hetes és egy kicsit hamarabb leültem de már akkor a fél osztály szinte ülyt és akkor elkezdi olyan dühösen hogy menjek ki meg hogy látni se akar meg ráncigált hát má majdnem elestem.... és akkor elkezdi h mennyek ki szinte kilök az ajtón és akk óra végéig be se mehettem! aztán kicsöngettek és monta a barátnőm hogy azér küldött ki mer nem álltam föl meg csak támaszkodok minta nem lenne gerincem..... meg teljesen be vagyok lassulva amugy nem is voltam mivel 5. óra volt. meg ha igy folytatom többet be se mennyek! amugy nemtudom mi volt vele egyáltalán nem igy ismertem meg..... és még nem is volt velem baj ezelőttse nem is idegesítettem fel. szoval szerintem ezért kiráncigálni nem kellett volna max egy kicsit lecsesz hogy máskor figyeljek már vagy valami...... de hát ez egy kicsit túlzás nem ? szerintetek? ti mit tettek volna ha ti lettetek volna a tanár helyébe?? és azér tök roszul esett....
2012. okt. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán nyelvtan óra volt? :) Amúgy biztos,hogy nekem is szarul esett volna...
2012. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) nem ének!
2012. okt. 2. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy énektagozatos,akkor rá se ránts!ha fiú vagy akkor meg ránts rá :D
2012. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tanár lettem volna, nekem is rosszul esett volna, de én max kiszúrtalak volna amikor nem jelentkezel. Szerintem nem tette jól. Habár:"teljesen be vagyok lassulva amugy nem is voltam mivel 5. óra volt." ha azelőtt egy hangos osztályben volt, lehet, hogy ők akasztották ki, és pont akadt akin bosszút álljon.

Azért valamit hadd jegyezzek meg: 5. órán még sok tamár nem tűri a belassulást, legalábis itt, Erdélyben. Ma 8 órám volt, csütörtökön is annyi lesz, és 5 percesek. Nálunk soha nem tűrik a lassulást, legfennebb 1-2 tanár. Ez is lehetett az oka, nálunk aki 5. órán fáradt, az rosszra számíthat.

Ezek jutottak eszembe, vagyis tény, hogy a tanár nem cselekedett helyesen, de nem ismerem a körülményeket, amik alapján már meg tudnám érteni.

2012. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg régóta nem dugták meg.
2012. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*50 percesek, nem 5
2012. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!