Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsak? Többi lent.

Hogyan bizonyítsak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Énekelni szerettem volna egy együttesben, de a szüleim nem engedték. Mert 14 évesen ne énekeljek sehol, figyeljek a tanulásra. mielött jönnek a válaszok h igazuk van meg hasonlók, én is tudom h igy van, de nyilván nem vállalnám ha nem tudnék kellöen figyelni a sulira mellette. a kérdésem:

Hogyan bizonyítsam nekik, hogy ez fontos nekem?


(sokan mondták h tudok énekelni, szeretek is, ez az álmom. el is kezdtem volna, de ugye megtiltották.)


Normális válaszokat várnék ! Köszi elöre is.


14/L



2012. okt. 7. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszéld rá őket arra, hogy adjanak neked egy próbaidőszakot. Ha romlanak a jegyeid, osztályzataid, akkor abbahagyod, ha pedig jók lesznek, folytathatod. Ezzel mindenki jól jár. (Egyébként meg örüljenek neki, hogy nem otthon a gépet nyomod helyette, hanem társaságban vagy és fejleszted magad :)
2012. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enekelj otthon, hogy ok is felfigyeljenek rad! Kerd meg valamelyik felnottet, pl keresztszuleidet, hogy javasoljak a szulaidnek, hogy engedjenek enekelni, mert jol enekelsz. Ezert enekelj sokat-sokat otthon.


A STILUS IS SZAMIT!! Enekelj olyat, ami a szuleid kedvence, igy konnyebben beleegyeznek.

2012. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!