Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Homofóbok! Ti miért utáljátok...

Homofóbok! Ti miért utáljátok a melegeket?

Figyelt kérdés
Végül is nektek ez nem árt semmi, szóval nem is kellene vele foglalkozni!

2012. okt. 8. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés ne legyen, én nem vagyok homofób, egyszerűen csak azt írtam le, ami általában a válasz szokott lenni. Engem nem kell meggyőzni, több haveromról is kiderült, hogy meleg, volt olyan, akiről el sem akartam hinni. A szememben ettől nem lett más ember, ahogy Lennon mondta, ez is szerelem. Peace.
2012. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ami azt illeti, épp ez bizonyítja, hogy te azért vagy homofób, mert oltári tévedésben élsz. Arra akartam célozgatni, hogy amit te a melegekkel azonosítottál, ugyanúgy megtalálható a heteró emberek között is. Felvetül hát a kérdés, valóban azzal van a problémád, hogy valaki meleg, vagy azzal, ha valaki kirívóan öltözködik/viselkedik? Segítek: utóbbi. És az, hogy minden melegre női ruhában flangáló köcsögnek tekintesz ugyanolyan, mintha azt mondanád, minden fekete ember bűnöző. Persze, gondolom te rasszista is vagy.
2012. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen megértem a homofóbokat, én is hasonlóképp viselkednék, ha összekapcsolnám a "meleg" kifejezést azokkal a gusztustalan ribancokkal a felvonuláson meg a Mónika/Balázs showban. Én nem a homofóbokat utálom, hanem Őket, mert ilyennek állítanak be minket. Más meleg igyekszik szépen, diszkréten, elzárkózva intézni a szerelmi ügyeit, normális életet akar élni, amíg ezek a majmok keresik a feltűnést.
2012. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%

"És amikor valami rongyos k**rva megy az utcán, az nem affektál, nem kirívó a megjelenése?"


A k**vákat ezért szeretjük, szóval engem ez nem zavar, ha egyébként jól néz ki. Egy nőnél nem röhejes a dolog.


"A médiában nincs a melegekről szó, vagy ha mégis akkor nagyon elvétve és csak utalás szerűen."


Nem nagyon nézel tévét, gondolom. Most hadd nem mondjak példákat, mert lehetne sorolni a valóságshowkat, talkshowkat, egyéb showkat, sorozatokat, filmeket. És persze van jópár rendszeres irritáló szereplő a magyar médiában (is), akinek a beszédstílusától, megjelenésétől rosszul vagyok. Érdekes módon Antal Imre nem zavart, pedig állítólag ő is homokos volt.


"Bár nem értem, hogy a homofób honnan tudja, hogy undorító látvány két férfi teste együtt."


Képzeljen el most mindenki egy világot, ahol nincsenek affektáló, gusztustalanul öltözködő, parádézó b**ik. Egyáltalán. Nem is léteztek soha. És nincsenek folyton melegekről szóló riportok, cikkek, az elfogadásukért, házasodásukért lihegő emberkék. Szerintem egy ilyen világban senkit nem zavarna az a pár normális homokos.

2016. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

#14 "A k**vákat ezért szeretjük, szóval engem ez nem zavar, ha egyébként jól néz ki. Egy nőnél nem röhejes a dolog. "


Áh, értem, nem csak homofób vagy, de még hímsoviniszta is. Ha egy nő k*rválkodik, az jó, mert az 'jól néz ki'. Nincs több kérdésem.

2016. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Áh, értem, nem csak homofób vagy, de még hímsoviniszta is. Ha egy nő k*rválkodik, az jó, mert az 'jól néz ki'. Nincs több kérdésem."


Nekem sincs több mondanivalóm, mert olyan szavakat használsz, amiknek láthatóan nem vagy tisztában a jelentésével. Homofób nem lehetek, mert már kiderült az előző hozzászólásomból, hogy csak bizonyos b*zikkal van bajom, akik feltűnési viszketegségben és egyéb problémákban szenvednek. Hímsoviniszta sem lehetek, mert nem vagyok előítéletes a nőkkel szemben, se pedig lenéző. Pont, hogy szeretem a nők egy bizonyos részét, amiért k*rvásan szeret öltözködni, viselkedni, míg más nőket meg másért szeretek. De ez is érthető volt az előző hozzászólásomból. Szóval, máskor figyelj oda jobban a másik mondandójára, és lapozgasd egy kicsit az értelmező szótárat, mielőtt embereket akarnál megkövezni.

2016. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
66%

Én most azt mondom amit otthon hallok apámtól, mikor a melegeket felhozom, és ez alapjan próbálom meg elmagyarazni a gondolkodasmódjukat....

Egy 40-50 éves hetero családapa, akit egyaltalan nem érdekelnek a melegek szóval nem olvas utana meg semmi ilyesmi, mi alapjan alkot velemenyt? Hát persze, az alapjan amit eddig tud a melegekről! Ez egyetlen forrasból van! Megpedig a melegfelvonulas! Hogy őt idézzem : "sok kis k*csög rázza a seggét es büszkék rá hogy s*ggbe b*sszák őket! Most menjek én is az utcara es ünnepeljem meg h hetero vagyok és dolgozom es magyar vagyok?! En sokkal büszkébb lehetnek mert nkm van is mire!"

Ha egy ember egyetlen forrasból tájékozódik valamiről es az is hibas, negativ kepet ad akkor az ő megítélese is hibás es negatív lesz! A meleg szo hallatán "s*ggrazo k*csogok"re asszocial, és nem normalis, tisztesseges emberekre akik ugyanolyanok mint ő csak mást szeretnek az ágyban....ez a helyzet ez van!


Gondolj bele kedves kérdező egy egyszerű helyzetbe...csakhogy értsd hogy hogyan működik az emberi agy

Képzelj el egy számodra jó filmet! (Ez a homoszexualitast szimbolizálja) Az emberünk erről a filmről eletében nem hallott. Egyszercsak lát egy elcseszett reklamot a tvben a legrosszabb jelenetekből (vagyis latja a pride-on a s*ggrazokat)! Mit gondol arrol a filmről?! Hát persze! Úgy dönti el hogy utálja es ő sose nézi meg, hogy látott belőle 2 percet...


Remélem erted:) ha valami elsőre nem jön be, taszítja az embert akkor eldönti hogy megutálja, bebeszéli maganak a hülyesegeket és esze agában sem lesz utána nézni!

2016. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
bizony, utolsó nagyon nagy igazságokat ír ...
2016. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
25%
Nem kellenek, csak felesleges hulladékok! Dögöljenek meg!
2020. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
25%
Miért is? Ja, megvan. Valamikor a télen az öt éves kislányommal sétáltunk az utcán, és szembe jött velünk két búza, akik épp hogy le nem tépték egymásról a rongyokat, úgy nyalták egymást. Na vajon mit mondjak egy öt éves kislánynak? Ettől féltem a legjobban, amióta megszületett. Sajnos nem lehet ezeket meggyőzni, de ha már ilyen undorító világban élünk, csinálják négy fal között.
2020. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!