Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebbe a helyzet...

Mit lehet tenni ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés
ültem a buszon felszállt két kan cigány és látszott,hogy nagyon figyeltek.Amikor leszálltam akkor ők is leszálltak és amikor egy utcába értünk az egyik hátulról lerúgott és elvette a kamerámat mert ugye operatőr vagyok és a kezembe volt a kamera.Elmentem a zsarukhoz azt mondták,hogy miért villogtattam a kamerát.Cigányokkal már korábban is volt összetűzés és nekem már elegem lett ez a mi hazánk mi szereztük meg nem ők ők csak betelepültek.Már lassan felnézek Hitlerre,hogy ő legalább tett valamit.

2012. okt. 11. 18:15
 1/3 beatagyakorlókérdése válasza:

sajnos értelmeset nem tudok neked mondani , de az biztos hogy a rendőrők 90 %-a ilyen .

Néha még , ha vér folyik akkor sem mozdulnak

Ez a magyar rendőrség Sajnos

2012. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A politikusok hagyták őket ilyenné válni,régen(elég rég)ha nem dolgoztak,akkor nem igazán tudtak megélni,most meg simán és persze bármennyire is hangoztatják,hogy a magyarok és a cigányok egyenlőek,még sem azok(a cigányok megúszhatnak olyan dolgokat,amit a magyarok nem,ha valami rendőrségi ügyről van szó)

"Már lassan felnézek Hitlerre,hogy ő legalább tett valamit."

Hasonlóan érzek

2012. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szomoru! Nem lehet tenni semmit sem. KOltozz el egy jobb kornyekre, vagy egyszeruen dugd el a taskadba az ertektargyaidat.
2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!