Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek profi MW3-ban?

Hogyan lehetek profi MW3-ban?

Figyelt kérdés
Szeretnék magasabb killstreak-eket elérni (pl.: AC-130, Pavelow...), de nem megy. Néha sikerül összehoznom egy reaper-t, de azt is nagyon nehezen. Légyszi segítsetek!

#MW3 #profi #Reaper #CoD #ac-130 #pavelow
2012. okt. 11. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

gyakorlás + taktika + jó felszerelés + szerencse

ha nem megy akkor próbálj ki mást felszerelést, perkeket, változtass a játékstílusodon, kemplelj be egy jó védett helyre, illetve nézz videókat arról, hogy hogyan játszanak a profik, illetve arról, hogy hogyan tudsz magasabb killstreaket elérni

2012. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg videót néztem már, de nem lettem jobb :( A perkeket is sokat váltogattam
2012. okt. 11. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
nézd meg az egér érzékenységét, nem mindig a legmagasabb beállítás a legjobb, illetve ha assault rifle-ekel és smg-kel akarsz távolabbi ellenséget lőni, ne tartsd le folyamatosan a lövés gombot, hanem pontozz nyomogasd az egeret mert úgy pontosabban lősz, illetve gugolva, meg kúszva is pontosabb vagy
2012. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PS3-on játszom
2012. okt. 11. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
uh, hát az más, de a lövés attól még ugyan az, azt még hozzáfűzném, hogyha látod hogy flash gránátot dobnak, fordulj el azonnal
2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!