Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sors vagy a döntéseink...

Asdasd1125 kérdése:

A sors vagy a döntéseink irányítják a jövőnket/tetteinket?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veled/veletek, hogy egy rossz döntés miatt szétesett minden,elromlott pl. a kapcsolatod? Elgondolkoztál azon, hogy mi lett volna,ha nem teszed meg? Mi lett volna, ha nem kellett volna döntened?

A sors vagy a döntéseink irányítják a jövőnket/tetteinket?

Szerintetek?



2012. okt. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A döntéseink inkább--"Segíts magadon és Isten is megsegít"

De őszintén megvallva néha az az érzésem,hogy mintha minden okkal történne jó illetve rossz és az vinne valamerre.

2012. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.Senki se képes az életét úgy irányítani ahogy akarja,a sors is mindig beleszól.
2012. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Waff ***** válasza:
A döntéseink irányítják az életünket.De a döntéseink a sorsunktól is függnek.
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mi lett volna ha egyszer mindenki fejében lejátszódik hidd el, mégha csak gondolat suhanásnyi szinten is. de ha én visszanézek eddig így az egészre,-arra ami vagyok ma idebennt a fejemben-én látom hol döntöttem rosszul és mégis látom azt is, hogy miért volt jó hogy hol döntöttem rosszul pedig ott volt a lehetőség a jó döntésre is.
2012. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!