Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek le valakit az...

Hogy beszéljek le valakit az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

szeretnék segíteni másoknak h ne dobják el az életüket mert az fontos de nehezebb mint gondoltam pedig nagyjából én is ugyanazt éltem át mint ők vagy ismerek olyan embereket. mégis hiába használom önmagam példának.makacsok...

legjobban az dühít h minden szarért megakarnak halni.

mit tehetnék?



2012. okt. 15. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok. meghalhatsz ha akarsz .. de ezzel ne okoz másnak szomorúságot,fájdalmat ..már rájöttem. h segítek annak akinek szüksége van rá. mert van olyan... akik meg leírják h megteszik nem akarják igazán... amúgy meg úgyse tudod mi van a halál után mi van ha az sokkal rosszabb ..
2012. okt. 15. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs,de ez a mi van ha rosszabb lesz utána duma már fáj :D Amúgy alapvetően senkinek nem az a vágyálma h megtegye,de van hogy már nem lát más kiutat...Hát nem tudom.Egy elcseszett életet érdekes helyrehozni.
2012. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi fáj rajta -.-"""" helyre lehet hozni csak tenni kell érte..
2012. okt. 15. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Én próbálok tenni,de csak rosszabb lesz minden. Nehéz.
2012. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy talán sokat segít az illetőnek ha ösztönzöd hogy beszélje ki a problémáit,érzéseket,érzelmeket csalsz ki belőle ha esetleg az se menne neki...Esetleges megoldásokat javasolsz a bajaira,stb...Talán ez kezdetnek jó...Saját példa ritkán jön be.
2012. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm ^^ ... több válasz nem kell ..
2012. okt. 16. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiknek túl nehéz kihívás az élet.ennyi.
2012. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skywalker33 ***** válasza:
0%

Halihó,


ha az igazság is érdekli nézzen utánna az inteneten!

A halál után semminek sincs vége! Ugyanaz folytatódik fizikai test nélkül csak sokkal borzalmasabb lesz!

Ami itt van az gyerekjáték ahhoz képest ami odaát van az öngyilkosok számára.

T.

2012. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!