Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap menni?...

Nem akarok holnap menni? (folytlent)

Figyelt kérdés
Hétfőn meg ma nem voltam suliban mert"beteg voltam" és holnap sem akarok hogy csináljam 16.ig volt igazolásom itthon lesznek szüleim Nem akarok menni a sok hülye közé :( :( baszogatnak mit csináljak?
2012. okt. 16. 23:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ofőnek mondtam facebookon hogy szerdán már megyek de át irtam 18 ra akkor?
2012. okt. 17. 00:29
 12/18 anonim ***** válasza:

egyszerű így is, az igazolás 18ig volt te azért mondtad hogy szerdán mész mert úgy láttad már jobban vagy de reggelre kiderült mégsem így betartottad a "rendes" dátumot a 18-at.


vagy jön a 2 ellenőrzös verzió hogy az egyikbe csinálsz igazolást magadnak de a lapokat cseréled így otthon már "tiszta" lesz... Ehez persze kell a normál ellenőrző mellé egy másik...

2012. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aham de két napja semmi bajom nem volt amugy az igazolást tesom szét tépte öszeragasztottam és ha elmennék orvoshoz hogy adjon még 1 et mert hátha nem fogadja el?
2012. okt. 17. 00:39
 14/18 anonim ***** válasza:
felesleges másik, éppen ez az hogy a tépés miatt tudod jól átírni 18ra... Minek kell másik úgysem kapnál több napot kivéve ha jófej az orvos. De azt látom nem is akarsz nagyon maradni mert kifogásokat keresel, simán megoldható minden, nem kell otthon lenned akárhová elmehetsz elidőzni. Csak az of ne telefonáljon haza mert az necces.
2012. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Multkor felhivta anyámékat :( hogy hol vagyok mikor azt mondtam szerdán megyek
2012. okt. 17. 00:44
 16/18 anonim ***** válasza:
akkor beszélj a szüleiddel akivel jobban megy anyu apu hogy nem érzed jól magad azzal a társasággal, nehezen jársz be és nem bírod keressenek másik sulit stb stb, megfogják érteni. Ha kellemetlen beszélni erről gondolj arra a Te érdeked és hogy mennyivel kellemesebb lenne egy nyugodt légkörbe bemenned nap mint nap... Nemtudom mennyire súlyos ami van neked, lehet valami fóbia féle?
2012. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen van pánikbetegség utálok sok ember között lenni de most alszom megkérem anyámat had ne menjek mégma :) Köszi a segitséget Jóéjt
2012. okt. 17. 00:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kiállni magadért, szólj vissza, figyeld meg, egyből ráunnak a b*sztatásodra. ,,Figyelj, igen, van barátnőm, dolgozd fel, tedd túl magad rajta." Vagy csak szimplán gúnyold vissza: ,,Jaj, de vicces vagy, ez tök jó volt!" (Túljátszott lelkesedéssel.) Nem lóghatsz el minden napot. Mondjuk nem értem, 9 hónapig hogy tarthat valami eddig - b*sztatásra gondolok.
2012. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!