Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-ről rendeltem 8 terméket,...

Ebay-ről rendeltem 8 terméket, de csak egyet kaptam meg. Lehetséges, hogy megérkezik a többi vagy valószínű átvertek?

Figyelt kérdés
Már rendeltem ettől az eladótól két ruhát nemrégiben és mindkettő megjött, ezért gondoltam hogy megbízható, és rendelhetek innen eladásra. A termékeket másoknak rendeltem, akik kifizették, úgyhogy nagyon szükségem lenne a válaszaitokra!! A Tracking Number ugyanaz mind a 8 termék esetében, de ma reggel amikor megkaptam a csomagomat, 1 db pulóver volt benne... Írtam e-mailt az eladónak, de még nem válaszolt, általában nagyon segítőkész. Átvertek vagy van rá esély, hogy külön postázta?
2012. okt. 17. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Lássuk csak


Ha a tracking number ugyanaz mindnél, akkor 1 csomagban kellett küldenie.

8 darab külön tracking number 8 darab külön csomagot jelentene, ez nonszensz megoldás lenne, tekintve hogy a tracking number kültsége 5 GBP ha UK-ből rendelted.


Tehát mindennek 1 csomagban kellett volna érkeznie,


Részedről inkorrekt dolog olyan dolgot eladni, ami még nincs a birtokodban. Ebből az esetből tanulnod kéne.

2012. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!