Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged mi tart Magyarországon?

Téged mi tart Magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy még nem vagyok nagykorú és be akarom fejezni itt az iskolát. Utána viszont már semmi nem fog itt tartani.
2012. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Család, barátok, munkahelyem.
2012. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Gravitáció...
2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

A hazaszeretet.

17 éves vagyok de én csak ezt tudom mondani. Meg sem fordult a fejemben egyszer sem, hogy kimenjek külföldre. Nekem fáj a szívem, ha arra gondolok, hogy sok ember azért halt meg, hogy én itt maradhassak, ahonnan mások el akarnak menni.Sokan azt mondják, hogy ha felnőtt leszek és nem bírom majd az itteni rabszolgaságot meggondolom magam, én ezt nem így érzem. Egyszerűen sírhatnékom van, hogy mit csinálnak ezzel a nyomorult országgal a cigányok, a zsidók és MI MAGUNK, de ha senki se képes fellázadni, akkor meg is érdemeljük. És tudjátok mit ?... én úgy is boldog vagyok, hogy nem fürdök tejben. :)

2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A kényszer.
2012. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 17 éves. Nézd meg az ARADI 13 névsorát és sírj. Ki magyar ebben az országban? Csak az aki annak tekinti és vallja magát bárhol is él.

Egyet nem akarok soha. Mégpdig azt, hogy külföldön élő hazafiak mondják meg és döntsék el a választások kimenetelét. Pedig most ez készül.

2012. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem beszélni külföldi túl jól. :D
2012. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!