Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában többször megfordul...

Mostanában többször megfordul a fejemben az öngyilkosság. Többször mint egy átlagos embernél. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor én átlagon felüli, vagy aluli vagyok, mert nekem még sohasem fordult meg a fejemben ez, pedig nem könnyű az életem.

Találj magadnak egy életcélt!

Minden napban találd meg azt a percet, amiért érdemes élni! Nem kell, hogy feltűnő legyen, az sem baj, ha mások nem is tudnak róla. A többség úgyis csak nevetne rajta.

Ha mindennap lesz mit várnod, nem jut majd időd arra, hogy negatív dolgokon töprengj.

2012. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
van benne valami...de tudniillik én nem vagyok az a fajta ember aki feladja egykönnyen de a térdem és a csuklóm fájdalma olyan hosszú ideig húzódik hogy most már nem bírom....csak egy kiút van!
2012. okt. 21. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt a térdeddel és a csuklóddal?
2012. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Skywalker33 ***** válasza:

Ne tartogass ilyesmit a fejedben mintahogy szemetet sem tárolsz a szobádban!

Keressd meg a legkisebb örömöket akár az életben és élj azokból!

Nehogy öngyilkosságra dd a fejed mert nem halsz meg csak sokkal szarabb helyre kerülsz és minden folytatódik csak már 1000x szarabb módon!

Higgy!

Olvass! Ez a téma kikutatható!

T

2012. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ön vagy akárki nem tudja mi zajlik le a fejemben,senki se tudja hogy milyen rossz ez....nem is kívánom senkinek.Ebben az életben,az én életemben már semmi öröm nincs....semmi,jó néha felvidítanak de akkor sem örülök igazán,belül ugyanaz a 0,vesztes ember vagyok aki mindig is voltam
2012. okt. 22. 15:55
 6/13 Kommentcsászár960307 válasza:
Szerintem az öngyilkosság semmiképp sem jó.Bár én 16 vagyok régebben gondoltam rá,egy szép napon el is mentem csak úgy sétálgatni majd egészen eljutottam egy gyorsforgalmi út ig (az most légyegtelen hogy melyik)szépen sétálgattam az út szélén,suhogtak el mellettem a kamionok,a kocsik eléglett volna pár centi és kész,de olyan szép júniusi idő volt és ahogy ott mendegéltem,el is ment a kedvem a dologtól és végül 10km séta után haza mentem,azóta nem igazán próbálkozom.De amúgy mesélhetnél többet is magadról azonkívül hogy fájnak a végtagjaid meg hogy 0 vagy.Én megmondom őszintén én sem vagyok valami nagy szám,bár tanulok ahogy kell..ha van kedved leírhatnád hogy konkrétan nálad mi verte ki a biztosítékot:)
2012. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak a végtagjaim?csak? ember én már 2 éve arra várok(és persze teszek is érte:kenőcsök erősítés) hogy a térdem meggyógyuljon és ugyanúgy tudjam használni mint azelőtt,a csuklóm lassan háromnegyed éve szarakodik.Akinek szinte a sport az élete az megérti ezt de az én esetemben ez nagyon más ,én ezt már nem bírom + vannak még dolgok amik rátesznek pár lapáttal!!!!
2012. okt. 24. 15:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Térdem nekem évek óta gáz,mégsem nyafogok ennyit...Milyen sport?...
2012. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretek biciklizni,futni,úszni,Parkourozni,Free runningozni ,pingpongozni,gerelyezni,atlétika és még sok más sportot űztem de ezek közül majdnem mindet fel kellett adnom.tudod te milyen szar ez!tuti nem.
2012. okt. 24. 18:39
 10/13 Kommentcsászár960307 válasza:
Jó, elhisszük hogy az élet neked sem fenékig tejfel de hidd el sok embernek vannak problémáik ezek olykor megoldódnak,olykor csak javulnak és néha sajnos maradnak.Nekem még ilyen jellegű bajom hálistennek nem volt.Azt tudom csak tanàcsolni hogy próbálj vmi örömet találni az életben pl:család,barátok,stb a térded meg a könyököd reméljük hamarosan rendbe jön:)
2012. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!