Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ezzel?

Mit akarhatott ezzel?

Figyelt kérdés

A nővérem nemrég ilyenekkel terheli az agyam:


"De vannak alapolvasmányaim erről a korszakról, amelyek sok kérdésre választ adtak nekem. Ilyen volt például Jorge Sempruntól a De szép vasárnap, amelyben elmeséli, hogyan vált azzá, aki. Olyan komplikált dolgok ezek. Hogy az ember hogyan változik, mivé válik. Miért mond valamire igent, és miért tagad meg valami mást. Sok tapasztalat és tragédia kell hozzá, hogy az ember bizonyos dolgokat megértsen. Aki e nélkül véleményt mond valakiről, azt én semmire sem tartom. És nagyon sok pozitív dolog is történt velünk akkoriban."


Ezzel azt akarhatta mondani, hogy sokat és SOKFÉLE DOLGOT kell tapasztalnia az embernek, élnie kell, hogy komolyan vegyék? 19 éves f. vagyok, érettségi után.


Azután jött ezzel a hülye origo-s idézettel, miután megnézte ezt és magára ismert a nőben: http://www.youtube.com/watch?v=GTz54rK3lh8



2012. okt. 23. 20:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Volt 1 kapcsolata (1 "igazi", hosszabb, kapcsolata... 4-5 évig tartott) aztán a pasija dobta. Kiakadt, depresszió, fájdalom, hónapokig sújtva volt az egésztől.


Most, hogy megnézte ezt, megint "kijött rajta"... könnyes lett a szeme. Pedig egész normálisnak tűnt eddig, azt hittük (a családja), hogy már túltette magát ezen. Hát nem... hogy lehetne rajta segíteni? Vannak ismerősei, családi programokon is részt vesz, külső szemlélő teljesen normálisnak tartaná.


És mégis ott rejtőzik benne ez, elfojtva. Hogy tudna túllépni ezen teljesen? Tényleg ennyire nehéz feldolgozni egy szerettünk (párunk) elvesztését?

2012. okt. 23. 20:24
 2/2 anonim ***** válasza:
A nővérednek még megg kell tanulnia hallgatni, vagyis szó nélkül tűrni, különben, sehol senki nem fogja őt megérteni, és ebbe őrül majd bele.
2012. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!