Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit akarhatott ezzel?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel szakítottunk 2 hónapja! Ő adott még egy esélyt nekünk mert ő szakított!Jelenleg van egy barátja már egy hónapja de ma szakít vele, hogy szabad legyen!A lényeg hogy tegnap otthagytam nála a telefonom és ő szépen átnézte a hívás listámat!Majd amikortalálkoztunk telljesen kiakadt azon hogy egy olyan lánynak mondtam el a problémáimat és öntöttem ki a lelkem aki egy ....!Ő amúgy sem kedveli azt a lányt és még féltékeny is volt rá!A kiakadás után elkezdett sírni és mondta hogy ez őt menyirre kikészítette!De nem értem hogy miért kellet emiatt jelentetet rendeznie amikor nem is akartam semmit a lánytól és am sem teccik!Csak más nem mindíg hallgatott meg engem!Persze neki lehet barátja meg kavarhat akárkivel...Szóval értitek!Mi a fenéért akadhatott ki enyirre???
2010. márc. 19. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is szakított velem így nem értem minek kellet ez!Azt mondja, hogy már nem szeret(na persze ezt higgyem is el a jelenet után)!
2010. márc. 19. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Legbelül még szeretett téged
2010. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem szeret, de még ragaszkodik hozzád.
2010. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát, pedig csaj vagyok, ráadásul féltékeny fajta... XD

Szóval neki volt pasija, amíg ti külön voltatok, neked nem volt senkid, csak beszélgettél egy másik csajjal. Akkor mi fájt neki? Miért rendezett jelenetet? Szerintem hagyjad. Buta liba... Egyébként is, ha szekítás után ő rögtön bepasizott, akkor baromi nagy érzelmei lehettek irántad... Pfffff!

2010. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ő szerintem nagyon oda volt értem és mások is mondták!Szerintem még mindíg szeret azért szeretne még 1 esélyt adni nekünk, és nem egy buta liba!Csak szokott hisztizni amit utánna meg is bán úgy néz ki!
2010. márc. 19. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jelentettél volna neki valamit, akkor nem azzal indít szakítás után, hogy mást keres... szerintem hagyd a fenébe
2010. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!