Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magán erdő tulajdonnál,...

Magán erdő tulajdonnál, lehet-e úgy valaki erdőgazdálkodó, hogy mivel Ő a tulajdonos igy az erdészet a régi erdőgazdálkodót kiveszi, az új tulajdonost beteszi erdőgazdálkodónak. A tulajdonos, bele egyezése aláírásai nélkül? Jogszerű ez?

Figyelt kérdés

Erdőtulajdonos lettem 2007 decemberén. 2008-nyarán, levelet kaptam az Erdészettől, amiben tájékoztattak, hogy kivágták az erdőm és nyilatkozzak. Aztán irreálisan magas büntetést szabtak ki rám. 5.67ha erdőnél valaki tarvágást csinált. Az erdészet, 1856m3 famennyiséget határozott meg és ez alapján büntetett meg. 18.400.000 Ft-re azaz Tízen Nyolcmillió Négyszáz Ezer forintra. erdőgazdálkodói bírság!

Abban az időszakban nem is én voltam az erdőgazdálkodó, hanem az előző tulajdonos. Ezek után őt kivették engem az erdészet betett mint erdőgazdálkodót.Nekem ott semmiféle ehhez kapcsolódó aláírásom, kérvényem, bele egyezésem nincs a mai napig.Hogy a fenébe működik ez? valaki tudna nekem segíteni? Fontos lenne nagyon. Előre is köszönöm a segítséget, ötleteket.



#erdészet #Erdészeti bírság
2012. okt. 26. 05:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből?
2022. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!