Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hipotermia következtében...

Ha hipotermia következtében elalszik az ember, a Titanica-ban miért voltak nyitott szemű hullák?

Figyelt kérdés
Olyanok,akik nem fulladtak meg,mert mentőmellénybe voltak.A filmbe mutatnak pár holttestet nyitott szemmel....
2012. okt. 30. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mert azok szineszek voltak.
2012. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azért.Az ilyenekre a rendezésnél figyelnek.Egyébként több filmbe láttam fagyhalottat nyitott szemmel és nem igazán értem.Mindenhol azt írják,hogy ez fájdalommentes halál
2012. okt. 30. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
hullák-ból /helyett én egyet láttam ami ominózus , a legtöbbnek csukva volt a szeme..nameg lehet hogy hamarabb meghaltak az esésbe,dulakodásba mintsem a fagyásba és azoknak nyitva maratt"
2012. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Titanic-ba 2 volt,egy fiatal lány(egész szép) meg egy nő,akit megfog az egyik férfi a mentőcsonakból és mondja,hogy "ezek,mind halottak".
2012. dec. 1. 18:37
 5/11 A kérdező kommentje:
A nagyon csúnyát nem rakom ide,azt amúgyis mindenki látta,mikor megfogták,de itt is volt egy: [link]
2012. dec. 1. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
dragam ez a legnagyobb problemad? irigyellek
2012. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha ez lenne a legnagyobb a problémám.De gondolom erre az oldalra az ember nemcsak a legnagyobb problémájáról tehet fel kérdést,mivel arra itt úgyse kap választ..
2012. dec. 1. 21:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt se tudod miért érdekel...
2012. dec. 1. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, már megválaszoltad a kérdésedet. Valóban a nyitott szemű holttestek már a fagyás előtt meghaltak valami más okból, például rájuk esett valami, vagy ők zuhantak le a süllyedés közben.
2012. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármin már megválaszolták a kérdésedet, azt akartam írni.

Aki kihűlés miatt halt meg, annak valóban csukva lehetett a szeme. De filmrendezői okokból is berakhattak több nyitott szemű hullát, mert azok erősítik a drámai hatást.

2012. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!