Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézi le mindenki a...

Miért nézi le mindenki a biztonsági őröket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ostobák.
2012. okt. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyedül élek albérletben, biztonsági őrként dolgozok. Estin fősulira járok. Nem érzem magam ostobának, mindenkivel szépen beszélek, segítőkész vagyok, mégis úgy kezelnek, mint egy darab sz*rt.
2012. okt. 31. 02:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném megtudni, hogy miért van ez így.
2012. okt. 31. 03:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy minden biztonsági őrt lenéznek nem csak téged? De tegyük fel, hogy mindet lenézik. Akkor szerintem azért teszik, mert azt hiszik egész nap csak lődörögnek és lusták vmi tisztességes munkát végezni, ezért biztonsági őrök. Ha fősulit végzel te nem leszel örökké biztonsági őr gondolom, úgyhogy sz@rd le mit gondolnak az emberek róluk, esetleg felelj meg az elvárásaiknak és legyél g*ci. ;)
2012. okt. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert dologtalanok és manapság mindenki biztonsági őr akar lenni. Valahol olvastam, hogy Magyarországon 70%-al több biztonsági őr dolgozik mint egyéb más európai országokban. Munkának még véletlen sem nevezhető. Semmit nem termel egy biztonsági őr. Az, hogy 1 évben egyszer véletlenül sikerül megakadályoznod egy 100 Ft-os Sport szelet eltulajdonítását, az marhára nem fogja a GDP-t meglendíteni. Természetesen az áruházi biztonsági őr nem keverendő össze a fegyveres biztonsági őrökkel. Az hogy te most az vagy fősuli mellett, hát mit lehet rá mondani? Te dolgod. Nekem valahogy eszembe nem jutna ezt a fajta "munkát" végezni, előbb pakolnék polcot. Egyrészt mert mint mondtam, ez nem munka, ráadásul képtelen lennék X órában csak álldogálni aztán semmit sem csinálni.
2012. okt. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az, hogy 1 évben egyszer véletlenül sikerül megakadályoznod egy 100 Ft-os Sport szelet eltulajdonítását,"

Ekkora marhaságot is rég olvastam.

Maradjunk annyiban, h jobb is, h csak polcot pakolsz.

Egyébként én azért nem kedvelem őket, mert rá vannak tapadva az emberre, de a cigányokat meg le se szarják.

Főleg akkor idegesítő, ha már évek óta abba a boltba járok.

2012. okt. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A biztonsági őr is ember, neki is meg kell élnie valamiből. Sok embernek még munkája sincs. Nekem is van vagyonőrim, tartaléknak tettem le, de a jelenlegi munkámmal sem nagyon keresek többet, mint amit kb 500 ft-os órabérrel számolva egy vagyonőr keres, pedig ahol dolgozom, kell beszélnem angolul, németül, oroszul, könyveléseket, statisztikákat kell csinálnom a nap végén a bevételekről, stb.
2012. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot is rég olvastam.


Látom igazán tudod hogy kell egy mondatból kiemelni valamit, ugyanis te a mondatból kivágtad a felét. Az amit bemásoltál csak a fele annak amit írtam. Szóval legközelebb ha "marhaságot" olvasol, olvasd végig. Mert gondolom a lábadra is 2 cipőt húzol, nem csak a felét.

2012. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!