Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom tul sokar iszik és...

A barátom tul sokar iszik és ez zavar, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
nem akarom megbántani

2012. okt. 31. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire szokta felkapni a vizet, mikor olyat mondasz neki ami nem tetszik, vagy nem akarja megcsinálni? Ha alapból nem egy veszekedős típus akkor utalhatsz rá, megmondhatod neki..
2012. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán mondd meg neki hogy 'Figyelj, ez meg az zavar.' Ha felkapja a vizet és ezért megsértődik, jobb ha hagyod.
2012. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb terveid vannak vele, akkor most! felejtsd el ezeket, akárhogy is fáj.

5-8 éven belül alkoholista lesz, aki majd ver.

Akkor se higgy neki, ha azt mondja leáll, mert nem fog.

Keress olyan férfit, aki a szagától is undorodik.

Nekem a feleségem alkoholista, mióta megfenyegettem, hogy elválok tőle, azóta leállt, de úgy, hogy szedi az Athaethylt, és minden nap kétszer szondáztatom.

Csúnyán hangzik, de a gyerekeink jövőjéről, nyugalmáról van szó, ilyenkor nincs válogatás az eszközökben.

Ha csak bulizni jársz vele, és érzelmileg nem fontos akkor szólj, h. vegyen vissza, mert puhább a fütyije részegen.

Az ilyen érvek nagyon hatnak a fiatal -16-30-, férfiakra.

2012. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én barátom is ilyen volt.én meg mondtam neki hogy vagy felhagy az ivászattal vagy elhagyom.nem tiltom meg hogy időközönként ne igyon.bevált
2012. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én mondtahom a VÁLASZ nem iszom tobbet mind mas ,,,
2012. nov. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!