Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretném...

Mit csináljak ha szeretném kicserélni a piercingemet de nem tudom lecsavarni a golyót?

Figyelt kérdés
Nemsokára 1 hónapja lesz hogy van köldökpiercingem és a piercerem azt mondta, hogy 1 hónap után cserélhetek. Próbálgattam lecsavarni a tetejéről a golyót de nem tudom. Amikor átszúrta akkor nagyon erősen csavarta rá. Nem szeretnék elmenni hozzá, szeretném én csinálni. Szerintetek mit csináljak, hogy könnyebben lejöjjön? :/

2012. nov. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyám is így járt, de nem foglalkozott vele, hagyta.


Próbáld meg lazítani, a menetnél vmivel -pl. szappanal- a golyót hagyd tisztán és így. Vagy kérj meg valaki erőset.

2012. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
állítólag ha egy zsebkendővel fogod meg, és úgy csavarod, könnyebben lejön. én nem tudom, még nem próbáltam, mert mindig sikerült szabad kézzel lecsavarnom :)
2012. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát először próbáltam én pusztakézzel aztán én is próbáltam zsebkendővel de sajnos nem jött össze :/ Csak hát még egy kicsit érzékeny ha piszkálom de lehet akkor még várok vele egy kicsit. Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 3. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny akkor tényleg várj vele.


Amúgy én igen béna vagyok, mert minden ékszeremet a szalonban cseréltetem, de nekem úgy gyorsabb és fájdalommentesebb. Ha magamnak erőlködök vele akkor mindig felsértem a már begyógyult részt.


Ha van esetleg otthon valami fogód amivel stabilan tudod tartani az ékszert az jó szolgálatot tehet, vagy zsepivel ha meg tudod fogni, mert végülis ez a lényeg hogy jól megtartsd és elvileg le tudod csavarni.

2012. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!