Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Átvertek? ('fűellene...

Segítség! Átvertek? ('fűellenesek' ne írjanak)

Figyelt kérdés

Vettem pár napja egy spanglit. Előtte egyszer vettem már ettől a sráctól. Akkor.jó volt. De most több barnás is van benne nem csak zöld.. értitek..:DD És az lehet,hogy a kendernek olyan része ami barnább? Vagy az dohány? Honnan ismerem meg? Ja,2500 volt. Mert 1 grammot csavart be egybe.

Normális válaszokat kérek! köszönöm szépen.



2012. nov. 2. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy volt benne egy kis potpuri is. Nekem a fűtől (2* szívtam), olyan jó kedvem volt, mint soha máskor. De utoljára szívtam valamit, amire először azt mondták fű, aztán miután majdnem beledöglöttem derült ki, hogy egy miligram fű nem volt benne. Szóval sztem csak úgy szívj, ha biztosan tudod mi az!!
2012. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira értek hozzá, de szerintem a színe attól is függ,hogy mennyire van kiszáradva. Át is verhet, nem tudni. Először be etetett, majd keveri, ez is benne van. Én fűszer növényeket szoktam szárítani, és azok sem mindig egységes színűre száradnak. Szerintem próbáld ki, és ha úgy érzed gyengébb, akkor max. nem veszel tőle többet, vagy ha balhézni akarsz, megemlíted, hogy ne nézzen hülyének. Azt nem írtad, hogy el is szívtad-e? Mert abból azért kiderülne, hogy szarabb volt-e. Ha gyengébb, nyilván feltuningolta.
2012. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem,még nem szívtam el.
2012. nov. 2. 12:58
 4/4 an00nym ***** válasza:

ember! soha ne vegyél füvet előre betekerve, SOHA, biztos hogy átverés

am tölts fel valahova egy képet róla, küld el privátban és megmondom

2012. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!