Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha valaki fél méteres havat akar télre? Sokan mondják mindenhol, hogy de jó lenne stb?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, ha leesne fél méteres hó káosz lenne országszerte. Dolgozni is kellene menni valamivel, stb....

Elegendő, ha 5 cm hó hullana.


2012. nov. 3. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
azért lenne káosz,mert lusta disznó MAJDNEM mindenki én imádoma havat és ,ha zavar eltakarítom az útból
2012. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy gáz-e. De marhára gyerekes, az biztos. Majd esik, ami esik és kész.
2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vonaton hallottam egy kb. 35 éves hölgy szájából, hogy de jó lenne, ha hullana fél méteres hó.....
2012. nov. 3. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki, hogy reméled hogy ő fogja takarítani az utakat és a járdákat az országban, ja meg a sok ember aki emiatt meghal az is az ő lelkén fog száradni.
2012. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!