Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitározni szeretnék de nincs...

Gitározni szeretnék de nincs valami jó hangom ez egybe függ vele, szerintetek bele kezdjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék gitározni nagy álmom, de a szüleim azt mondák semmi értelme mert nincs jó hangom (én nem tudom hogy ez hogy függ össze )meg hogy rövidek az ujjaim! mit tegyek egyáltalán van értelme elkezdeni ???

2012. nov. 3. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a rövid ujj nem előny, de nem is akkora hátrány, hogy emiatt fel kéne hagynod az álmoddal. az éneknek meg semmi köze hozzá, ha csak ennyi kifogás van a gitározás ellen, nyugodtan vágj bele:)
2012. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!Annyira nem rövid az ujjam simán átérem az akkordokat!

Amúgy csak azért kérdeztem mert a youtube-on is aki gitározik vagy valamit zenél az mind tud énekelni.Amúgy tudnátok mondani akusztikus gitárárakt?? (Jah és még én a neten szeretnék meg tanulni gitározni és valami oldalt tudtok mondani )

2012. nov. 3. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sok jó gitáros van, akinek nincs jó hangja, de attól még a hangszeren király...
2012. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!