Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel díszíthetném a szobám?

Mivel díszíthetném a szobám?

Figyelt kérdés
Dísz párnákat nem szeretnék ,virágot sem szeretnék vázában mert macska tulajdonos vagyok és bármikor véletlenül meg lökheti! 11/L
2012. nov. 4. 13:28
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia! Én is megkaptam az üzeneted. Nekem falmatrica van a falon, meg egy parafa faliújság. Valljuk be, az nem néz ki a legszebben, most én is azon vagyok, hogy kipofozzam. Legutóbb néhány kedvenc számom dalszövegét írtam le különböző formájú és színű papírokra és azokat raktam ki. Szerintem egész jól néznek ki, de még hiányzik néhány.

Az ablakra is tettem néhány díszt, most így Halloween-ra. macskát, baglyot és denevéreket tettem ki. Nekem még mindig fent vannak, mert egész jól sikerültek. ugyanezt meg lehet csinálni falevéllel vagy majd télen hópehellyel.

A falmatrica pedig tényleg sokat dob a falon.

2012. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 2 nap múlva a szobámról fel rakom a képeket de addig is írjatok még ! Előre is köszönöm
2012. nov. 8. 19:05
 13/17 anonim válasza:

[link]

Itt vannak jó ötletek.

2012. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Előző vagyok. Tegnap találtam egy oldalt, ahonnan tök jó ötleteket lehet meríteni. Nekem nagyon tetszik, gondoltam felrakom ide. Igazából amik fent annak, azokat meg lehetne venni, de ötletnek is nagyon jók.

Íme az oldal címe: www.etsy.com

Remélem tetszik.

2012. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen az ötletet ha még találsz ilyen oldalt kérlek oszd meg velem! Előre is köszönöm további segítséged! Még jöhetnek a válaszok!
2012. nov. 12. 19:04
 16/17 A kérdező kommentje:
Írjatok már! köszi!
2012. dec. 7. 20:06
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként már kaptam vázát hozzá csoda szép mű virágot ,szép tárolókat ,csecsebecséket!Tehát már van egy gyönyörű szép,otthonos rózsaszín szobám és ezt nektek is köszönhetem hisz ti adtátok az ötleteket, hogy mivel díszítsem a szobám.Ezért nagyon szépen köszönöm minden drága válaszomnak a segítségét! Egyébként ezért nem raktam fel a szobámról a képeket mert pont vettük a szobámba a díszeket amiket ajánlottatok és közbe még írtak is tehát meg volt az elegendő válasz a szobám díszítésére!
2012. dec. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!