Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért kérdezne...

Ezen az oldalon miért kérdeznek ilyeneket az emberek?

Figyelt kérdés

A kérdések kb 90% olyan, amire a google egy pillanat alatt megadja a választ pl. mikor vetítik az xy című filmet az asd moziban; hány % kamatot ad ez a bank forintlekötésre; hol fog legközelebb fellépni a zenekar?

Csak nekem szúrja a szemem?!


2012. nov. 8. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt hülyék, másrészt pontokat gyűjtenek, mert állítólag a kérdésekért pont jár.
2012. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lusták. Egyben buták is, mert nem ismerik fel hogy a kérdés kiírásának és a válaszra várásnak ideje töredéke annak, hogy ők beírjanak 1-2 kifejezést a keresőbe és megnézzék maguktól.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2012. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez jó
2012. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt gondolom, mint te. Annyira szeretném bevezetni az iskolákban az internet célszerű, praktikus használatának oktatását. Hogyan használjuk a keresőket stb. Nekünk volt egy ilyen lelkes tanárunk (pedig 14 éve volt, úúúristen....), aki minden órán feladott nekünk egy "feladványt", amire úgy kaptuk meg a választ, ha kutattunk, kerestünk a neten. Ilyeneket adott fel, hogy egy adott városból a másikba mikorra tudsz és hogyan eljutni, tehát tudnunk kellett vonat- és buszjáratokat keresni. Ha ott vagy adott városban, milyen különleges programra tudsz elmenni? Láthatott-e József Attila hangosfilmet stb.
2012. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy rengeteg kérdésre a google választ ad. Viszont vannak olyan kérdések, amikre meg nem biztos, hogy tényleg megtalálja a választ.

Például, ha már a filmeket említetted, xy filmet, mikor vetítik a moziban. Megtalálható a neten. Viszont, ha arra kíváncsi, hogy az ezen az oldalon lévő személyeknek hogy tetszett ez a film, akkor oké, hogy felteszi a kérdést.

Szóval valóban vannak olyan kérdések, amikre máshol is megtalálta volna a választ.

Én is tettem fel már ezen az oldalon nem egy kérdést, de előtte mindig a google-n jártam, csak ott nem kaptam választ, vagy nem kielégítő volt a válasz.

Szóval én azt gondolom, az egyik lehet az, hogy pontokat kapjon, ahogy már más is írta.

Vagy a másik, hogy nincs kedve keresgélni a google-n, hanem egyszerűbb, ha más megkeresi a választ neki. Nem megy rá az ideje.

2012. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!