Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastam egy nagyon ijesztő...

Olvastam egy nagyon ijesztő sztorit, hogy aludjak el ezek után/felejtsem el?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 19:07
 1/2 Fanny1885 ***** válasza:

Ez kb úgy oldható meg,mint amikor nagy tömeg előtt kell beszélni vagy félelmetes tanár előtt szóban vizsgázni. El kell képzelni őt alsóneműben,nevetséges szituációban.

Mondjuk képzeld el(ami lehet,h tényleg így volt) a történet kiagyalója már totál le volt égve,egy forintja nem volt és marhára igyekezett kitalálni valami nagyon félelmeteset,mert máshoz nem volt tehetsége. Nagy nehezen összehozott valamit,amiből végre tudott magának venni kaját meg azt a fotelt is megvette,amit már nagyon régen szeretett volna. Szóval hozd a sztorit emberi szitukba. Horror filmnél el kell képzelni ahogyan órákig sminkelik a félelmetes arcokat, félig van kész és közben kimegy cigizni stb...

2012. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igazából szerintem nem kell kitalálnod dolgokat nekem nem is menne...

én mindíg csak olyan dolgot nézek/olvasok amiket tudom hogy nem racionálisak illetve nem történhetnek meg velem de ha már láttad akkor gondolj valami másra felejtsd el.

én egy ideig felkapcsolt villannyal énekelve jártam esténként mert féltem samarától aztán elfelejtettem, nem koncentráltam rá és már nem is izgatott a dolog

próbálj nem rá koncentrálni ne félj ! sok szerencsét !

2012. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!