Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elolvasnátok egy történetet...

Elolvasnátok egy történetet ami így kezdődik?

Figyelt kérdés
Engelmayer Emma vagyok. Egy 18 éves, teljesen átlagos lány, sőt! Néha egy jelentéktelen senki... A családommal éltem Miskolcon egészen egy szerdai napig(egészen pontosan 2012.június 24.-ig) Sosem voltam az a fajta ember aki szeret a középpontban lenni,ellentétben a testvéremmel Leilával.Ő egy igazi plázacica annak ellenére,hogy még csak 13 éves.Egyáltalán nem hasonlítunk egymásra.Nálunk nem érvényes, hogy a 'tesók nem mindig vannak jóban , de legbelül szeretik egymást'. Ez baromság, mi utáljuk egymást. Ezt már elég sokszor a fejemhez vágta.. igen, ilyen unalmasan éltem volna le további életemet ha anya és apa nem dönt úgy,hogy kiköltözünk New York-ba. Az elején óriási hülyeségnek gondoltam.. New Yorkba? Szerencsére kitűnő angolos voltam,ezért a kommunikáció nem jelent gondot SZÁMOMRA. Na de Leila?

2012. nov. 18. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebből jó is lehet.
2012. nov. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem elcsépeltnek tűnik. Minden második lány erről ír..Unalmas, nincs benne semmi rendkívüli, már ez a pár mondat sem fogott meg..Szóval nem olvasnám el.
2012. nov. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és valami ötleted lenne,hogy hogyan tudnám érdekesebbé tenni?:_) amugy köszönöm szépen:)
2012. nov. 18. 11:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fogalmazol
2012. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Ja és hogy elolvasnám-e... Hát, nem tudom:) :$ :$

2012. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szóval: a fogalmazásod nem rossz, de valóban kicsit elcsépelten kezdődik... Egyébként "igaz történeten alapuló" a sztori, vagy csak kitaláltad? Ha csak nincs nagyon jó képzelőerőd, akkor nem lehet hiteles sztori egy nem átélt külföldre költözés. Kicsit próbálj belevinni humort és valamiféle szerelmet, de ne olyan "omg olyan helyes nem tudom tetszem-e neki, bár mondjuk megcsókolt, de akkor is", mert ez is iszonyat sablonos, próbálj kitalálni valami egyedit.;) Ajánlom Leiner Laura: Szent Johanna Gimi könyvét technikákat tanulni(bár szerintem mindenki ismeri, de ha te még nem, olvasd el a sorozatot). Egyébként én is tervezek írni ilyesmit, csak az enyém igazi napló lesz.:) Sok szerencsét az íráshoz, 13/L. U.i.: Csak légyszi, ne az legyen a folytatás, hogy valamilyen csoda folytán a One Direction New Yorkban tartózkodott, és találkoztatok.xD
2012. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, elolvasnám, de igazából, hogy elolvasok-e egy könyvet, az úgy dől el, hogy elolvasom a hátulját, nem beleolvasok. Ha kitalálsz valami izgalmasat, jó lesz. Ez kezdésnek jó. :)
2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
neem nemtervezem bele az one directiont :"D énis csomót láttam már és eléggé unom őket:D igazából úgy terveztem,hogy van ugye a Leila aki modell akart lenni new yorkban és ez emmának sikerül majd de ez így elég unalmas szerintem ezért inkább csak meghagyom magamnak:D
2012. nov. 19. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Írj egy blogot, jó is kisülhet belőle.:) Jaa, és linkeld át!;D
2012. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert fake. Junius 24 egy vasarnapi nap volt
2012. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!