Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akarhat? ( Kicsit hosszú)

Mit akarhat? ( Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

kb 2hónapja látok egy alakot a ház mögött az utca pont ott van és a lámpa fény annyira világítja meg, hogy épp kiveszem az alakját, haja színét és hogy mi van rajta. Nekem csak ott áll és néz, van hogy a kutyával játszik. Mikor egy ideig nézem, hogy mégis mi lehet az közelít felém, az arcát egyszer láttam de nem emlékszek rá. Csak akkor félek mikor közelít, de egyébként nem tartok tőle. Anyukám is látja de ő csak annyit, hogy a kutya vackánál az elkerített részen sétálgat a bejárati kaputól le a sarokig. Ő nem látta az arcát és neki nem közelít és ő sem fél tőle. Lépteket nem hall se ő, sem én. Hogy ha késő érek haza, van hogy futok, mert látom az alakot ahogy közelít. Miért van az, hogy csak akkor félek tőle? Létezne, hogy ez a kaszás? Ne nézzetek bolondnak, mert nem vagyok az. Mi történik, ha egyszer hagyom, hogy a közelembe kerüljön? Vajon meg fog szólalni, hogy mit akar és ki ő? És fog bántani?

20/L


2012. nov. 18. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval látsz egy emberi? alakot, aki feléd közeledik, vagyis lépked feléd?
2012. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de azon a területen kis apró ágak vannak amiknek recsegnie kellene a lába alatt, de mégsem...kb 170centi lehet és vékony, olyan esőkabát szerűség van rajta ami kb a térdéig ér és nagy is rá, a haja fekete de az nem mindig látszik, mert van, hogy a kapucni fel van hajtva.
2012. nov. 18. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Légpuska elő, aztan apukádat megkéred, hogy néze meg ki az.
2012. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekel a sztori vége :D Szüleiddel menj oda, de ha tartasz tőle, akkor csak akkor, ha van még valaki az utcában.
2015. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!