Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? (bocsi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? (bocsi, hogy hosszú, de jó volt kiírni már magamból)

Figyelt kérdés

Egy srác (19 éves) akinek 1,5 éve van barátnője (19 éves), mit akarhat egy lánytól (én 17), akit nemrég ismert meg.

Társaságban találkoztak, a srác haverjai voltak még ott akkor, meg mikor következőleg találkoztak is. A srác teszi magát a lánynak, úgy értve utalgat rá, (sokszor) hogy neki csak "volt" barátnője, és ezzel a lánnyal lenne inkább...(de nem úgy tűnik mintha komolyan mondaná, akkor meg mért teszi?). Meg pl. ölelgeti a lányt, foglalkozik vele.

A lánynak nem/sem közömbös a srác, de amíg a srác foglalt, a lány nem akar tőle semmit...(csak mint baráti viszonyt esetleg).

A srác elhívja a lányt, hogy találkozzanak külön is, csak kettesben.

Mit akarhat a lánytól? (hisz barátnője van már, nem rövid ideje...) (1.) Lehet, hogy a srác is csak baráti viszonyt akar, (annak ellenére, hogy úgy viselkedik a lánnyal, ahogy), vagy ilyen nincs? (2.) Esetleg barátnő mellett akarja a lányt is? (rövid kapcsolatra...ami mondjuk a lány részéről úgyse lenne elfogadható)...(3.) Még az is lehet, hogy egy idő után komolyan gondolja a srác a dolgot? (azt, hogy új barátnője legyen, mert esetleg többet érez az a lány iránt már)? Létezik, hogy 1,5 év után szakítson az egyik fél ilyenért? (és ha igen, akkor mennyire megbízható utána a jövőben/az új kapcsolatban egy ilyen srác?)


Véleményeket, kérlek! Eléggé összezavar a srác.

(jah, és sokszor utaltam rá, hogy nem elvenni akarom, -ha egyáltalán lehetséges lenne- a srácot a barátnőjétől...ezt a srácnak is mondtam már személyesen, hogy amíg foglalt, addig hagyjon úgy békén, meg ne mondjon olyanokat...nem szakítok el senkit senkitől, és nem leszek pótkerék sem)

Tudom, nehéz lehet nektek ennyiből véleményt írni, de köszönöm, ha próbáltok azért.


Köszönöm annak aki végigolvasta, és meg tudta érteni, miről írok...(elég bonyolultra sikeredett)...jah és az értelmes válaszokat is előre köszi! Köszi tényleg!!


2012. aug. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A felsorolt 3 pontod közül bármelyik lehet, ezt csak a srác tudja, mit is akar.

1,5 év nem jelent semmit, van, aki 20 év házasság után lép le másik miatt.

2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérelmezni fogom az oldal készítőinél, hogy az összes "Mit akarhat..." kezdetű válasznál rikító piros nagybetűkkel jelenjen meg a következő felirat:


***********************

MEG AKAR DUGNI, ÉS KÉSZ

***********************

2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Igazad van... :/ Köszi a választ :)


2. Ha-ha. (mindenki magából indul ki mondjuk...de én, még hiszem, hogy van olyan srác, aki kivétel a csak "megakar dugni" alól)

2012. aug. 21. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja persze, a barátnőjét ölelgeti, két ölelgetés között meg téged fűz. Nyilván egy arany ember, aki komoly kapcsolatot akar, és teljesen megbízható.
2012. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kérdés hosszú a válasz rövid ...

Dugni

2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Doktorrossz,azért,mert Te mindenkit csak megakarsz dugni(de soha nem jön össze,csak hazudozással vagy még úgy sem),nem kell általánosítani.

Ez a srác a leírtak alapján vergődik. Nem könnyű kilépni egy másfél éves kpcsolatból. Ismerkedjetek,barátkozzatok,aztán majd eldől. Szerintem.:)

2012. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
oh te kis naiv :D
2012. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Köszi a választ! :) Igen, én is arra gondoltam, hogy ismerkedem vele, de persze csak egy bizonyos szintig, esetleg összebarátkozunk, aztán majd kiderül, lesz-e több, vagy sem.
2012. aug. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!