Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül és mennyi időn...

Mennyibe kerül és mennyi időn belül érkezik meg egy csomag Németországba?

Figyelt kérdés
Egy baseball sapkát szeretnék feladni. Csomagként nagyon drága lenne, ezért arra gondoltam, hogy belepaszírozom egy nagyobb borítékba. Szerintetek megoldható? Így mennyibe kerülne? Kb mikorra érkezne meg? (Lipcsébe akarom küldeni)

2012. nov. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel akarod küldeni? Postával vagy futár céggel?

Szerintem egy sapi elfér egy dobozban, ez nem lesz 2 kg. 2 kg-ig sima levél árban számolnak a postán.

[link]


Én csak a rendelési oldalról tudok nyilatkozni. Németországból egy a4-es méretű doboz, nem volt 2kg. Nyomon követtem. A postaköltsége 15€ volt és 1 hét alatt volt itt, de ebbe bele esett egy hétvége. És a nyomkövetés alapján hétfőn nem dolgoztak. Tehát 3 holt nap volt.

2012. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Leosamok válasza:
Atol fug hogy mikor kuldod el de altalaba 1het alat elmegy nekem megerkezet romaniabol 3nap alat postan
2019. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!