Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a punk és az...

Problem3girl kérdése:

Mi a különbség a punk és az emo között?

Figyelt kérdés
léci ne azt mondjátok hogy az emosok vágják az ereiket a punkok meg hülyék.kösszy!

2012. nov. 23. 20:46
 1/4 anonim válasza:
95%

Az emo az, amikor utálják az életet, az őket körülölelő világot, semmiben nem találják meg az örömöt, mindenben a negatívumot látják.Egy elba*tt trend melléktermékei...

A punkok meg lázadnak, állam ellen, politikai ellen...de szeretik az életet, szeretnek bulizni...

2012. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
kb. amit előttem írtak. sok különbség van, kinézetre is ugye, meg az emo-k elzárkóznak a világtól, utálják az életet, a punkok pedig mindig buliznak, és mindenkit lesz@rnak. az nem mindig igaz, hogy a punkok lázadnak, csak egy részük. :)
2012. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

ez a két stílus nagyon eltér egymástól (személy szerint.


EMO: ez az emotion (vagy mi) szó rövidítése ami annyit tesz: Világfájdalom (vagy passz én így olvastam az interneten)

Az emosok általában nem egy boldog nép, ha fogalmazhatok így. Általában a többség mélyen depressziós de van akinek csak tetszik a stílus. hosszú, szembe logó haj preferál nekik általában hegeket is találsz a karjukon mondjuk sokszor nem tudni divat vagy nem.Nem nagyon ismerem ezt a stílust.

nem elítélendő stílus szerintem mivel mindenki olyan amilyen szeretne lenni.

Punk: na a Punk már tök más. Ők a lázadók a politizálók az Anarchisták. Ezek az emberek szeretik az életet sőt, sokszor keményen ki is használják és az anyjuknak már külön perselyük van az óvadékokra. Az a zenei irányzat a Punk amiben általában a vélemény kifejezést az arcodba vágják. Nekem nagyon bejönnek személy szerint :D a kinézetük meg minden :DD

2015. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok. kihagytam: (SZEMÉLY SZERINT ÉN ÍGY GONDOLOM!)

na csak hogy látható legyen mit hagytam ki :DD

2015. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!