Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem valakivel, mit...

Összevesztem valakivel, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ebben az évben, Februárban durván összevesztem egy csajjal, akivel azóta levegőnek tekintjük egymást. Pár hónapja mindig vele álmodok olyanokat hogy már kibékültünk és ilyen álmok után, reggel amikor felébredek azt érzem, hiányzik a barátsága. Úgy döntöttem ki szeretnék vele békülni, de nem tudom hogyan. 14/F
2012. nov. 23. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha ő is így van ezzel, akkor kérj bocsánatot, akármit is csináltál.Nem tudom mi volt az oka, de lehet, hogy újra barátok lesztek.

16/L

2012. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RhisiartK válasza:
Kérj őszintén bocsánatot. Azt is elmondhatod, hogy "hiányzik a barátsága". Ez a legegyszerűbb.
2012. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudok barátnőjétől, hogy talán megbocsátana nekem, csak nem tudom hogy lépjek vele kapcsolatba. Lehetőleg személyesen szeretném.
2012. nov. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!