Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fordítás hallásból? Help

Obivankenunincs kérdése:

Fordítás hallásból? Help

Figyelt kérdés

Szeretnék egy videót lefordítani, illetve feliratozni egész jól tudok angolul de nem tudom kihallani hogy mit mond.

Valami tanács?

előre is köszönöm



2012. nov. 24. 12:41
 1/3 RhisiartK válasza:
Van egy-két szövegfelismerő program, de nem a legjobbak. Egy nagyon jó angolos vagy külföldi ismerőst megkérni a legkönnyebb, vagy keresni egy kész angol feliratot. Ha nincs akkor próbálkozhatsz azzal, hogy hangkiegyenlítőnél (equalizer) a háttérzajokat kiszűrve meghallgatni. Vagy, ha van 5.1-es hangfalad, akkor csak a centert felvenni, a többit nullára letekerni. Én se vagyok valami jó hallásban (inkább csak fordírásban), de ha gondolod írj pm-ben egy linket, és megpróbálkozom vele.
2012. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a filmednek tuti van szovege a neten (altalaban srt kiterjesztes). keress ra, rakd ra a filmre,es ugy lathato.

vagy toltsd le angol dvd-n.

2012. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez nem film, inkább csak egy kis videó
2012. nov. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!