Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a visszatérő...

Miért lehet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
kicsit megromlott a házasságom. szóval jó és rossz időszakok követik egymást.néha már a válás is eszembe jut. viszont van hogy azt álmodom meghalt a férjem és sírva ébredek. most meg azt álmottam hogy elkellett utaznia ausztráliába, és én megint csak szenvedtem a hiányától, és sírva ébredtem. nem értem ezeket az álmokat!!
2009. aug. 17. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nme hiszek az álomfejtésben ugyan,de a te álmaidnak azért lehet valami jelentősége.

Írod,hogy a házasságod nem a legjobb,és néha gondolkodsz a váláson.Álmodban viszont a tudatalattid tiltakozik a válás ellen.

Javaslom,hogy próbáljátok megbeszélni a férjeddel a problémáitokat.Tisztázzátok egymással,hogy mit várok el a másiktól,ki miben tudna és akarna megváltozni,hogy a házasságotok rendbe jöjjön.Higgadtan,nyugodtan,indulatok nélkül beszéljetek egymással.Minden házasságban v annak rosszabb időszakok,de közös erővel túl lehet jutni rajta.Kívánom,hogy minden rendbe jöjjön köztetek.

2009. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egyértelműen arra utal, hogy nagyon foglalkoztat a kapcsolatotok kérdése. Az álmok alapján, még mindig nagyon fontos neked, nem akarod elveszíteni, de az is lehet h csak nem akarsz egyedül maradni. Próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat, persze ehhez 2 ember kell. De ha fontos neked ne hagyd annyiban a dolgot. Viszont tedd föl magadnak a kérdést, hogy boldog vagy-e így. Boldog vagy-e vele, vagy látod-e az esélyét h újra az leszel...
2009. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha még nem próbáltatok, akkor próbálj vele megbeszélni mindent. Ha már beszéltetek és nem jutottatok semmire, akkor szerintem te az egyedülléttől félsz. Erre utalnak az álmok, vagy az első (és akkor még helyrehozható, ha egyenesen beszéltek egymással), vagy a második (akkor viszont önmagaddal van megbeszélnivalód). Bármi is az ok, legyél erős és ne félj lépni a megoldás felé.
2009. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nagyon nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, de kilépni nem tudsz vagy mersz még. Ezért a tudatalattid így szabadít meg téged hogy eltünteti. Pl. a tinik gyakran álmodják hogy meghalnak a szüleik ez egyértelműen az önállósodási vágy jele. Lefordítva: Hamarosan tovább kell lépned ha tetszik ha nem.
2009. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!