Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországi munkavállalással...

Németországi munkavállalással kapcsolatban milyen szervezethez lehet fordulni segítségért?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van angliai magyarok, de, ha Németországba szeretnénk kimenni dolgozni, és gyerekekkel, nagymamával mennénk rövid időre, max. 1,- 1,5 évre, akkor azért nagyon jó lenne, ha az első két hónapot nem az ismerkedéssel kellene tölteni, hanem már tisztában lehetnénk az ottani "rendszerrel", orvosi ellátás, kötelező oltások, papírok, stb...Gondolom, vannak ilyen szerveszetek, csak mondjatok nekem ilyet, ami megbízható! Köszi, nagyon várom!
2011. máj. 2. 17:31
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Esetleg kapott választ privátban? Engem is nagyon érdekelne a kérdésre kapott válasz!


Üdv

2013. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!