Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam elerni hogy...

Hogyan tudnam elerni hogy szeles csipom legyen? Esetleg valamilyen sportal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, esetleg evéssel, de az nem biztos.
2012. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok,50 kg es vekony alkatu. Evek ota szeretnek hizni de csak 48-rol tudtam felhizni 50-re. Nem tudom mitol mehetne ram tobb zsir hogy meg is latszodjon.
2012. nov. 27. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, hogy inkább örülnél neki, hogy nem zsírdiszónak születtél. Amúgy valószínűleg fiatal vagy, majd idővel úgyis hízol, ne akard direkt.
2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lassan a 21. életévemet töltöm be. Azt mondják genetika kérdése. Nos: anyukám vékony alkatú,viszont apukám mackó alkatú. Valamilyen sporton illetve valamilyen étrend felállításában gondolkozom. Ebben szeretném kérni a segítségeteket. Ilyen széles csípőt szeretnék elérni,illetve alkatot. [link]
2012. nov. 28. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennek egyáltalán nincs széles csípője, sőt...

És ennél te még vékonyabb vagy?:O

Mutass már egy képet

2012. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos akkor ha szted neki nincsen széles csipője,akkor neki már van.. [link]


Én pedig magamról ezzel a képpel tudok szolgálni: [link]


Másrészt még mindig a feltett kérdésemre keresem a választ. Valamilyen megoldás biztosan van.

2012. dec. 1. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen ennek valóban szélesebb picit.

A csípő szélességét főként a medencecsont mérete határozza meg. Ugye ezen nem nagyon tudsz változtatni, genetikán múlik. Lerakódott zsírpárnák valamelyest tudnak rajta segíteni, de ugye koncentráltan egy területre nem tudsz zsírt felszedni. Ha hízol hiába szélesedik a csípőd ha a hasadra is megy akkor az arányok nem sokat változnak.

Szerintem fogadd el magad, mert ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni.

2012. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mást kérdezek. Hogyan hízhatnék? Tudom sok ilyen kérdés van itt fent,de tisztában vagyok azzal is hogy sokan nem kaptak segítséget. Azt hogy egyek sokat az valamilyen szinten hülyeség,mert bár sokat eszek látszata még sincs. De ha már elkezdek vmilyen sportot akkor annak már lenne valamilyen látszata egy idő után.
2012. dec. 2. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az a lényeg, hogy sokat egyél hanem az is, hogy mit eszel. Elsősorban sok szénhidrátot(kenyér, tésztafélék). A zsiradékokkal vigyázni kell mert koleszterintől kezdve sok problémát okozhat. Ezért kell sportolni. Valamint ha rendszeresen mozogsz az étvágyad is nőni fog.
2012. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos,koszonom a valaszt.
2012. dec. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!