Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná fordítani ezt...

Valaki le tudná fordítani ezt a szöveget? (magyar-angol)

Figyelt kérdés
Tegnap reggel tízkor elhagytam az irodámat, és Mary Harlow szállodájához mentem.Amíg a szálloda közelében várakoztam, ittam egy csésze kávét és vettem egy újságot.Tizenegykor megláttam Maryt.Kijött a szállodából és jobbra fordult.Gyorsan lépkedett és cigarettázott.Egy pillanatig nézett, de nem állt meg.Vett egy csésze kávét és leült.Gyönyörű nap volt.Néhányan hamburgert ettek a fák alatt, mások zenét hallgattak.Tíz perccel később egy férfi ült Mary mellé, és beszélgetni kezdett vele.Amíg beszélgettek, Mary három cigarettát szívott el.A férfi nem a férje volt.

2012. nov. 27. 21:26
 1/2 Xyo válasza:
I lost my office at the time of ten in the morning yesterday, and I rescue it to Mary Harlow hotel.while I waited near the hotel, I drank a cup of coffee and I bought a newspaper.I caught sight of Mary at the time of eleven.was out of the hotel and turned more right.walked quickly and smoked..Was watching until a moment, but did not stop.bought a cup of coffee and sat down.a day was beautiful.some people ate hamburger under the trees, others listened to music.a man sat beside Mary later with ten minutes, and started talking with him.Mary smoked three cigarettes while they talked.the man was not his husband. (valahogy így)
2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
I had left my office at 10 am yesterday and went to Mary Harlow's hotel. I had a cup of coffe és bought a paper while I was waiting near the hotel. I caught sight of Mary at 11 am. She had left the hotel a took a wright turn. She was walking fast while smoking. She looked at me for a moment without stop. She had bought a cup of cofee and sat down. It was a beautiful day. Some ate hamburger under the trees, others listened to the music. 10 minutes later a man had sat next to Mary and began to talk to her. Mary was smoking 3 cigarettes while chatting. The man was not her husband.
2012. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!