Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha egy ismeretlen...

Mi a teendő, ha egy ismeretlen fiatalkorút, akit csak buszon látni szoktam reggelente, úgy érzem, hogy bántalmazhatták?

Figyelt kérdés
Minden reggel látok egy kb 13-14 éves kislányt iskolába menni, s az utóbbi időben, mintha teljesen magába lenne fordulva, s pár hónapja még nem ilyennek láttam. Szerintem bántalmazás áldozata lehet, akár molesztálják is. Nagyon furcsán megváltozott.
2012. nov. 28. 02:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy így van. Lehet, hogy éppen válófélben vannak a szülei, vagy elváltak és ez viseli meg. Vagy esetleg meghalt a kiskutyája és szomorú. De sajnos az is benne lehet a pakliban, amitől te tartasz! Igazából tuti tanácsot nem tudok adni, de esetleg ha ismersz valakit, aki ismeri a családot, érdeklődhetsz finoman. Egy biztos: aki bántalmaz egy másik élőlényt, annak a kóterben a helye! Ott ,,nagyon kedvelik" azokat, akik nőket/gyerekeket bántalmaznak...@
2012. nov. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!